Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Середа, 21 Жовтня 2020
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

У Кременчуці стартував Марафон написання листів Святому Миколаю

 
 

 


3 ноября 2016 20:20

Дуже багато цього року патріотично-військових замовлень – танків, автомобілів з прапором.

1

Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський центр соціальних служб у справах сім’ї, дітей та молоді, Управління у справах сім’ї, дітей та молоді та Департамент освіти Кременчука вже чотирнадцятий рік поспіль проводять загальноміську акцію „Святий Миколай - дітям”.

Цього року організатори обіцяють зберегти найкращі традиції акції «Святий Миколай - дітям» та додати кілька нових, цікавих моментів. Зокрема, вже відомо що подарунки для дітей із соціальних установ та сімей, які опинились у складних життєвих обставинах збиратимуть у навчальних закладах міста з 23 листопада по 14 грудня, а з 09 по 13 грудня волонтери пропонуватимуть кременчужанам приєднатись до акції, придбавши та передавши подарунки для малечі.

Окрім того організатори вирішили продовжити вже традиційний Марафон написання листів до Святого Миколая, протягом якого волонтери відвідують соціальні установи міста та малюють із найменшими дітьми омріяні подарунки.

2 листопада відбулась перша поїздка в рамках Марафону. Волонтери привезли перші 50 дитячих мрій із Кременчуцької спеціалізованої школи – інтернату  I –III ступенів ім. А. С. Макаренка Полтавської обласної ради. Підвівши підсумки організатори вже почали шукати 10 різноманітних ляльок Барбі та конструктори Лего. Дуже багато цього року патріотично-військових замовлень – танків, автомобілів з прапором. Окрім цього значно виріс серед дітлахів і авторитет Поліції – «машинку як у поліції» зажадали 5 хлопчиків. Із цікавого – організатори шукатимуть маску Фредді Крюгера.

Організатори зазначають, що загалом планують відвідати 6 соціальних установ міста та охопити більше 150 дітей.

Вже скоро всі малюнки, зібрані в рамках Марафону, можна буде побачити у групі в соціальній мережі ВКонтакті: https://vk.com/marathon_kr2016

Небайдужі жителі Кременчука зможуть потрапити в цю групу, навіть, якщо не зареєстровані вконтакті. Біля кожного фото з малюнком буде розміщена інформація про дитину та опис бажаного ним подарунку від Святого Миколая.

Схема дуже проста, вибираєш мрію дитини, та виконуєш її. Подарунок потрібно буде передати в Центральний офіс благодійної акції «Святий Миколай - дітям», що знаходиться за адресою: вул. Шевченка, буд. 19/3, контактний телефон 3-51-06.

Усі зібрані подарунки будуть передані адресанту 19 грудня 2016 року під час святкової програми в соціальній установі міста.

Подаруй мрію дитині, разом з нами!

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися