Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понеділок, 17 Мая 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

«Двойная» сессия горсовета рассмотрит полсотни вопросов

 


15 травня 2015 20:30
«Двойная» сессия горсовета рассмотрит полсотни вопросов

Опубликована повестка дня заседания сессий горсовета, которая состоится 26 мая.

На рассмотрение сессии Кременчугского горсовета, которая состоится 26 мая, вынесено 50 вопросов. Повестка дня 58 –й и 59-й сессий горсовета опубликовано на сайте Кременчугского горсовета.

Напомним, 26 мая состоится сразу две сессии горсовета. Такое решение было принято 13 мая на заседании президиума горсовета.

Кстати, вопрос о роспуске исполкома в новой повестке дня на данное время отсутствует. Не указан в повестке дня и вопрос об отчете депутатской специальной комиссии, которая проводит служебное расследование относительно действий Сергея Перепелятника в должности директора КП «Кременчугская телерадиокомпания» . О том, что комиссия представит результаты расследования на сессии в конце мая, заявлял глава комиссии депутат Василий Волошин.

Однако, в повестке дня есть вопрос об увольнении с  должности директора КП «Кременчугская городская телерадиокомпания".

Кроме того, в повестке дня указан вопрос «О порядке назначения, увольнения и согласования руководителей предприятий, учреждений и организаций, относящихся к коммунальной собственности территориальной общины города Кременчуга». Речь идет о согласовании кандидатур руководителей коммунальный предприятий с депутатским корпусом Кременчуга.

Порядок денний LVІІІ сесії міської ради:

1. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 27 січня 2015 року "Про затвердження Програми соціального забезпечення та соціального захисту населення м. Кременчука "Турбота" на 2015 рік".

2. Про безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста зовнішніх інженерних мереж водопостачання по вул. Маршала Рокосовського в м. Кременчуці.

3. Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Кременчука гуртожитку по вул. І. Приходька, 37 у місті Кременчуці.

4. Про затвердження Програми розробки та підготовки бази для створення містобудівного кадастру у м. Кременчуці на 2015 рік.

5. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавсь-кої області від 27.01.2015 "Про міський бюджет на 2015 рік".

6. Про внесення змін до рішення міської ради від 31 березня 2015 року "Про внесення змін до рішення міської ради від 27 січня 2015 року "Про затвердження міської Програми антитерористичних заходів на 2014-2015 роки у новій редакції".

7. Про внесення змін до рішення міської ради від 30 січня 2015 року "Про внесення змін до рішення міської ради від 05.07.2011 "Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території міста Кременчука".

8. Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 31 січня 2012 року "Про затвердження Комплексної програми профілактики право-порушень в м. Кременчуці на 2012-2016 роки".

9. Про звільнення з посади директора комунального підприємства "Кременчуцька міська телерадіокомпанія".

10. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок громадянам в м. Кременчуці.

11. Про продовження строку дії дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам в м. Кременчуці.

12. Про продовження строку дії дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок громадянам в м. Кременчуці.

13. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок юридичним та фізичним особам в м. Кременчуці.

14. Про продовження строку дії дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою в м. Кременчуці.

15. Про надання згоди на поділ (об’єднання) земельних ділянок в м. Кременчуці.

16. Про надання, вилучення та оформлення земельних ділянок в оренду в м. Кременчуці.

17. Про надання земельних ділянок в постійне користування в м. Кременчуці.

18. Про припинення права користування земельними ділянками.

19. Про внесення змін до рішень Кременчуцької міської ради.

20. Про затвердження Програми використання коштів міського бюджету, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, на оплату послуг з розробки технічної документації про нормативну грошову оцінку земель м. Кременчука на 2015 рік.

21. Про затвердження Плану спільних організаційних заходів по забезпеченню надходжень до бюджету міста Кременчука коштів від плати за землю в 2015 році.

22. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради від 25 січня 2011 року "Про затвердження Програми реалізації Основних напрямків земельної реформи на 2011-2015 роки в м. Кременчуці".

23. Про резервування земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в районі вул. Чечелевської в м. Кременчуці для наступного відведення учасникам бойових дій, в тому числі учасників антитерористичної операції.

24. Про зміну цільового призначення земельної ділянки в м. Кремен-чуці.

25. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в м. Кременчуці.

26. Про надання чи відмову в наданні дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам в м. Кременчуці.

27. Про надання згоди на встановлення земельного сервітуту у м. Кременчуці. 28. Про надання чи відмову в наданні дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною цільового призначення громадянам в м. Кременчуці.

29. Про відмову в наданні дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в м. Кременчуці.

30. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок 31. Про продовження строку дії дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в м. Кременчуці.

32. Про виконання міського бюджету за I квартал 2015 року.

33. Про поновлення вільного залишку бюджетних коштів.

34. Про викуп облігацій внутрішньої місцевої позики міста Кременчука.

35. Про затвердження рішень виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області від 17.04.2015 № 221, від 17.04.2015 № 222, від 27.04.2015 № 257.

36. Про приєднання до Європейської ініціативи "Угода мерів".

37. Про порядок призначення, звільнення та погодження керівників підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Кременчука.

38. Про затвердження Положень структурних підрозділів виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області.

39. Про затвердження нової редакції Регламенту Центру надання адміністративних послуг у місті Кременчуці.

40. Про затвердження міської Програми розвитку греко-римської боротьби на 2015-2018 роки. 41. Про затвердження міської Програми розвитку тхеквондо (ВТФ) на 2015-2018 роки.

42. Про продовження застосування визначеної орендної плати за нежитлове приміщення в місті Кременчуці. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради від 21 квітня

43. 2011 року "Про затвердження Програми з виявлення, локалізації та ліквідації карантинних бур’янів у м. Кременчуці на 2011-2015 роки".

44. Про внесення змін до рішення міської ради від 26 березня 2013 року "Про затвердження Програми розвитку дорожньо-мостового господарства у м. Кременчуці на 2013-2017 роки".

45. Про внесення змін до рішення міської ради від 28 грудня 2010 року "Про затвердження міської Програми "Світло" м. Кременчука на 2011-2015 роки".

46. Про внесення змін до рішення міської ради від 24 лютого 2015 року "Про затвердження міської Програми підвищення безпеки дорожнього руху в місті Кременчуці на 2015-2020 роки".

47. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області "Про затвердження міської Програми по видаленню аварійних, сухостійних та фаутних дерев на 2014-2016 роки в місті Кремен-чуці".

48. Про затвердження складу постійної комісії та Положення із забезпечення реалізації житлових прав громадян, які мешкають у гуртожитках міста Кременчука у новій редакції.

49. Про затвердження Програми розробки містобудівної документації у місті Кременчуці на 2012-2015 роки зі змінами.

50. Різне.

Автор: 
Ирина Минина

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися