Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Среда, 27 Мая 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Вулицями рідного міста: вулиця Вадима Пугачова

 


14 октября 2016

У своєму проекті «Вулицями рідного міста» Кременчуцька газета вирішила звернути увагу читачів на вулиці, що носять імена бійців, які загинули в зоні АТО, захищаючи нашу країну. 

 

Вадим Пугачов народився 13 березня 1975 року в м. Томськ. Через деякий час сім'я Пугачових переїхала до Кременчука. Освіту здобував у гімназії № 5, потім у СПТУ-22, де навчався на кухаря. Працював  диспетчером газової служби, підрядником у будівельній компанії.

У серпні 2014 року був призваний до Збройних сил України та направлений у 92-у окрему механізовану бригаду. Молодший сержант Вадим Пугачов загинув від шістьох кульових поранень під час бою з терористами 16 травня в районі с. Щастя Луганської області.

Пізніше стало відомо, що Вадим загинув від рук російських ГРУшників Олександра Олександрова та Євгена Єрофеева, які поряд з іншими диверсантами зайшли на позиції опорного пункту «Фасад». Саме Пугачов подав побратимам знак про небезпеку. У травні 2016 року Президент України помилував  Олександрова та Єрофеева заради звільнення Надії Савченко.

Вадим Пугачов був похований 19 травня 2015 року у Кременчуці, на Свіштовському кладовищі. Посмертно нагороджений орденом «За мужність» III ступеня та відзнакою «За вірність народу України» І ступеня. На честь Вадима Пугачова та двох інших кременчужан, які загинули на сході України – Олександра  Поросюка та Станіслава Душі – у гімназії №5 відкрито  меморіальну дошку.  Також ім'я героя занесене до Книги Пошани обласної ради.
У Вадима залишилися дружина та син.

Ім’я Вадима Пугачова віднедавна носить вулиця Московська.

Автор: 
Влад Тимченко

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться