Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вівторок, 19 Січня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Танок На Майдані Конго про своє 20-річчя, відпочинок та казку «Гупало Василь»


28 вересня 2016

На День міста гурт завітав до Кременчука и перед концертом поспілкувався з місцевими ЗМІ.

 

Танок На Майдані Конго - український музичний гурт, що грає хіп-хоп з елементами джазу, року та фанк. На День міста гурт завітав до Кременчука и перед концертом поспілкувався з місцевими ЗМІ. З самого початку розмови один із фронт-менів гурту – Фагот вразив, коли зізнався, що має проблеми із запам’ятовуванням текстів.

-  Часто буває таке, що ви забуваєте текст?

-  Фагот: Буває. Плюс нашого гурту в тому, що у нас два вокалісти і коли один шось забуває, то другий підхоплює, а коли обидва забуваємо – весело всім.

-  А що ви особисто слухаєте? Назвіть ТОП-5 «своїх» виконавців?

-  Фагот: Та тьма всього цікавого. Тут дуже складно вкластися в п’ятірку, особливо після цьогорічного Sziget фесту. Там стільки всього нового народилося.

-  На який концерт ви ходили останнього разу як глядач за гроші?

-  Фагот: Знову таки, це у серпні на Sziget. Чесно кажучи, я просто збився з рахунку цих концертів. Щодня щось нове, і кожен день ти намагаєшся встигнути якомога більше. Тьма музики нової хорошої. Зараз усіх і не пригадаєш, хоча можна просто взяти лайн-ап, але він такий великий, що це займе купу часу.

До розмови приєднується Фоззі.

-  Фоззі: Я за гроші пішов би на концерт Торі Амос. Шкода, що вона відмінила свій концерт у Києві пару років тому. Якби вона приїхала, то на її концерт я пішов би за гроші, побіг би, поповз би навіть.

- Фагот: От можна сказати, я за гроші з’їздив на фест, але ж там було безліч всього. Це просто тьма різних крутих виконавців.

- Розкажіть про свій ідеальний відпочинок.

- Фагот: Коли ти робиш, що хочеш. А взагалі відпочинок залежить від настрою. Іноді хочеться валятися і взагалі нічого не робити, відключити голову повністю, а іноді хочеться активного відпочинку. У таких випадках ти їдеш у гори, на водичці десь там активно, наприклад, на яхтах дуже круто їздити, й взагалі ходити по морях. Я люблю все, але залежно від настрою.

- Чи маєте ви плани на творчі роботи? Що стосовно випуску нового альбому?

-  Фоззі: Цієї осені ми гуляємо ювілей – 20 сезонів творчої діяльності, як ТНМК, і 25 листопада у нас буде ювілейний концерт. Ми готуємо спеціальну програму. Фагот має закінчити свій альбом сольний, а вже після того розпочнемо роботу над новим матеріалом, як буде більше часу. Тексти для нових пісень пишуться, але потрібен вільний час.

-  Яка тематика нового альбому?

 

- Фагот: Купите – послухаєте (сміється)

- Фоззі: Не можна відокремлюватися від сьогодення, як би не хотілося співати про смак мінеральної води зранку, а все одно думається про щось інше. Те, що відбувається навколо, на мою думку, має відображатися у музиці і піснях. Це взагалі пошук золотої середини. Не можна повністю писати про війну, суто про війну і тільки про війну – тому будемо шукати золоту середину, як ми, власне, завжди і робимо.

- Олександре (Фоззі), є інформація, що ви написали книжку «Гупало Василь». Розкажіть про це детальніше.

- Фоззі: Так, ми зробили пісню «Гупало Василь». Сашко Даниленко, український аніматор, зробив кліп мультиплікаційний, і під час роботи над кліпом ми так закохалися в цього персонажа, що з’явилася ідея для соціальних мереж Гупала Василя. Ми вписували його навіть у картину «Запорожці пишуть листа турецькому султану». Ми гнали-гнали-гнали, і серед всього іншого я написав казочку. Я запропонував її «Видавництву Старого лева», воно відреагувало. Так і вийшла ця книжка. Вона не єдина: тиждень тому вийшла ще одна книжка з назвою «ДНК».У цій книжці українські письменники, серед них я, Сергій Жадан та ще 5 письменників написали сім історій аби розкрити справжню історію українців. Ми хотіли писати історії про минуле і трохи про майбутнє.

Але це все «beside» (поруч). Основне моє хобі футбол, а ще поруч маленьке хобі література. Я не можу сказати, що я професійний письменник або літератор. Я капітан футбольної команди «Маестро» -  це збірна українських музикантів та акторів, які грають у футбол.

- Як ви ставитеся до того, що українські зірки виступають в Росії.

-  Фоззі: Тут ми можемо відповідати лише за себе. Я, наприклад не можу уявити, що я там щось роблю. Кожен робить свій вибір.

Після цих слів фронт-мени пішли співати на сцену і фактично довели натовп до «істерики»: глядачі танцювали, підспівували та вимагали гурт на біс.

Фото: 
Александр Гринченко
Автор: 
Клим Соколов
Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися