Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

156 млн грн аліментів – результат роботи державних виконавців Полтавщини за І півріччя 2019 року


1 июля 2019 18:00

Понад 1 неплатників оголошено у розшук.

Упродовж І кварталу 2019 року завдяки реалізації законів #ЧужихДітейНеБуває фінансову підтримку від своїх батьків отримали понад 18 тис дітей  Полтавщини. Про це повідомив начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко.

«З початку року державні виконавці стягнули 156 млн грн із батьків-аліментників. Майже 68 млн грн аліментів стягнули саме завдяки дії двох пакетів законів #ЧужихДітейНеБуває», – розповів начальник управління.

За словами Олега Тимченка, одним із значних стимулів для виплати боргів на користь власних дітей є обмеження боржників у праві залишати територію України, керувати транспортними засобами, користуватися зброєю та полювати.

«Загалом державними виконавцями області винесено понад 21 тис постанов про тимчасове обмеження боржників у їх правах, 1 025 неплатників оголошено у розшук та винесено понад 2 тис постанов про накладення штрафів у розмірі 20, 30 та 50% та стягнуто понад 2 млн грн штрафних санкцій», – зауважив Олег Тимченко.

Ще одним заходом примусу є притягнення боржників до виконання суспільно корисних робіт. З початку року 88 полтавців уже відпрацювали суспільно корисні роботи та сплатили понад 222 тис грн заборгованості.

 

За інформацією ГТУЮ у Полтавській області

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться