Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Среда, 27 Мая 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Вирішальний іспит: за посаду директора кременчуцького ліцею №4 змагаються два кандидати

 

20 июня 2019 10:50

Запекла конкуренція.

Сьогодні, 20 червня, в мерії Кременчука проходить другий етап конкурсу на відбір директорів шкіл. Тільки в одному навчальному закладі два кандидата на посаду. Це ліцей №4, нинішня директорка якого Любов Михайлик не виявила бажання йти на конкурс.

Першою розповіла своє бачення розвитку ліцею кандидат Тетяна Одерій (нинішня директорка школи №15). З її приходом в школу учні ходитимуть на фізкультуру цілими паралелями і займатимуться конкретним видом спорту, наприклад футболом, гімнастикою та іншим.

Другий кандидат на посаду директора Сергій Джавахішвілі (нинішній заступник директора з навчально-виховної роботи ліцею №4) розповів про те, що вже інноваційно розвивають учнів ліцею, зокрема, зустрічі учнів, батьків і вчителів проводять за чашкою кави. Також влаштовують тренінги замість батьківських зборів. Навчальні предмети уже інтегрують, на уроках хімії учні можуть вивчати ази англійської граматики. Не відкидає цей кандидат й ідею, про яку згадала Тетяна Одерій, а саме, розвиток на базі ліцею №4 наукового ліцею.

У членів комісії виникло питання, про те, які перспективи уявляє майбутній директор. Адже в його виступі звучали лише відгуки про нинішню роботу ліцею. 

«Я вас вітаю незалежно від результатів конкурсу ви переможець, що кинули системі. Система опирється. Ви ж бачите фінансові питання якої складності  задають. На них  99 відсотків учасників конкурсу не знають відповіді », - це була репліка члена конкурсного комітету депутата Дениса Терещенка.

У нього було одне питання:«Як  ви сміли пройти проти системи?». І порадив цьому кандидату навіть, якщо не буде переможцем - працювати однією командою в ліцеї №4.

Варто відзначити,  сьогодні серед тих кандидатів, які представили свої презентації,  тільки під час виступу С.Джавахішвілі  були схвальні оплески, було дуже багато питань. Слова цього кандидата переривала віце-мер Усанова, яка є головою комісії.

І найголовніше, чи С. Джавахішліві, чи Т. Одерій очолить ліцей 4 на найближчі роки -  стане відомо сьогодні після 16 години, коли оголосять результати.

Нагадаємо, у кременчуцькій школі №19 хочуть збудувати новий стадіон та навчальний корпус.

Дивіться онлайн: у мерії Кременчука кандидати на посади директорів шкіл складають вирішальний іспит.

Відсутність конкуренції - не підстава відміняти конкурс: у Кременчуці відмовили кандидатці на посаду директора школи.

 

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться