Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 28 Січня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

5 кременчуцьких лікарів отримають ордери від службових квартри

 

24 вересня 2019 15:45

Вже готовий проект рішення міськвиконкому «Про надання службових квартир у м. Кременчуці». У ньому вказані щасливчики. 

23 серпня 2019 року виконавчий комітет Кременчуцької міської ради прийняв рішення «Про включення квартир до числа службових та закріплення їх за управлінням охорони здоров’я виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області». Це 5 квартир - дві однокімнатні та три двокімнатні квартири, які призначені для забезпечення житлом молодих спеціалістів-лікарів.

Тепер підготовано новий проект.  Згідно з проектом рішення, видадуть спеціальний ордер на вселення в службову однокімнатну квартиру лікарю – хірургу (для надання цілодобової екстреної медичної допомоги) хірургічного відділення КНМП «Лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька» на склад сім’ї - 1 особа.

  •  спеціальний ордер на вселення в службову однокімнатну квартиру лікарю загальної практики – сімейному лікарю амбулаторії загальної практики – сімейної медицини № 1 КНМП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2» на склад сім’ї - 1 особа.
  • спеціальний ордер на вселення в службову двокімнатну квартиру лікарю – анестезіологу анестезіологічного відділення  КНМП «Кременчуцька перша міська лікарня ім. О.Т. Богаєвського на склад сім’ї - 3 особи (він, дружина та дочка).
  • спеціальний ордер на вселення в службову двокімнатну квар-тиру  лікарю – ортопеду – травматологу дитячому цілодобового травматологічного пункту КНМП «Кременчуцька міська дитяча лікарня на склад сім’ї - 3 особи (він, дружина та дочка).
  • спеціальний ордер на вселення в службову двокімнатну лікарю – педіатру – неонатологу відділення інтенсивної терапії новонароджених КНМП «Кременчуцький перинатальний центр II рівня» і на склад сім’ї 3 особи (вона, чоловік та син).

Нагадаємо,  У Кременчуці молодим лікарям виділили 5 квартир

 

Світлана Павленко

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

 

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися