Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Неділя, 24 Січня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Адмінкомісія оштрафувала за неналежне утримання прибудинкових територій, але суд вирішив інакше

 

7 червня 2019 13:30

Постанову визнано протиправною, а відповідне провадження закрили.

Ще у квітні 2019 року до Автозаводського райсуду звернувся чоловік, який просив визнати протиправною та скасувати постанову адміністративної комісії Кременчуцької міської ради. Відповідно до рішення, його притягли до адмінвідповідальності за ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Чоловік мав сплатити штраф у розмірі 850 грн за те, що допустив неналежне утримання прибудинкових територій за адресами: вул. Першотравнева, буд. №№55, 5-А, вул. Велика Набережна, буд. №№ 7, 11, 13, 15. Інформація про це розміщена у Єдиному реєстрі судових рішень.

Однак позивач вважав, що ніякого правопорушення не вчиняв. Крім того, він вказав на недоліки в оформленні протоколу. Зокрема, незазначення особи, що склала протокол, особи порушника, суті правопорушення та відсутності зазначення відповідних доказів, наявності факту несвоєчасного вручення копії постанови в день розгляду справи про адміністративне правопорушення, відсутністю викликів.

У травні 2019 року суд, вивчивши матеріали справи, оцінюючи зібрані і надані докази, дійшов висновку, що позов підлягає задоволенню.

За рішенням судді Сергія Нестеренка, постанову адмінкомісії про притягнення позивача до адміністративної відповідальності визнано протиправною. Тому її необхідно скасувати, а відповідне провадження – закрити.

Рішення може бути оскаржене до Другого Апеляційного Адміністративного суду через Автозаводський районний суд Кременчука протягом 10 днів з дня проголошення.

 

 

Олена Сінтюріна

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

 

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися