Кременчуцька газета
Неділя, 25 Лютого 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

Алгоритм перевірки та призначення субсидії кременчужанам, якщо її не нарахували через зареєстрованих у помешканні родичів

1 грудня 2023 16:45

Управління соцзахисту обстежує, опитує сусідів, складає акт і у випадку, якщо заявник має право на субсидію, їй призначають нарахування.

Напередодні, на прийом до секретаря міськради Юрія Гриценка, прийшла місцева мешканка, яка поскаржилася на відсутність субсидії у даний опалювальний період. Як з’ясувалося, у квартирі жінки зареєстровані її родичі, які виїхали за кордон. Пан Гриценко порадив їй звернутися до пенсійного фонду.

«Далі до неї прийдуть фахівці з департаменту, або спеціалісти з соціального захисту, перевіряють, що в неї немає інших співмешканців у квартирі, роблять акт і знову призначається субсидія»,- прокоментував він.

Кременчуцька газета звернулася за детальнішими роз’ясненнями цього алгоритму до Пенсійного фонду.

Дійсно, відповідно до 848 постанови Кабміну, якою регламентується порядок призначення субсидій, якщо в складі домогосподарства є зареєстровані особи, але вони фактично там не проживають, то раз на рік, починаючи з неопалювального періоду (тобто, з травня), заявник може звертатися особисто чи через веб-портал, чи в ЦНАП з заявою про призначення субсидії.

«А далі подає документи на себе і на всіх осіб, хто там зареєстрований. Субсидія призначається до кінця наступного опалювального періоду, тобто, раз на рік. Її буде призначено з грудня і до кінця опалювального періоду, у травні людина звертається з заявою до нас знову», - покоментували у Кременчуцькому об’єднаному  управлінні пенсійного  фонду.

Проте, якщо субсидію не нарахували через зареєстрованих у помешканні родичів, але вони там не проживають, питання можна переглянути.

Після акту перевірки на достовірність того, що громадянин проживає один. Так, пенсійний фонд робить запит до управління соцзахисту населення стосовно обстеження помешкання заявника на предмет кількості проживаючих мешканців. Управління соцзахисту обстежує, опитує сусідів, складає акт і у випадку, якщо заявник має право на субсидію, їй призначають нарахування.

Нагадаємо, До уваги кременчужан! Чи нараховується субсидія, якщо є борг за житлово-комунальні послуги?

Втричі менше кроків. У "Дії" з'явиться можливість подавати заяву про субсидію

 

Ліна Романченко

відео Микити Ліцкевича


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися