Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Середа, 22 Вересня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Коштом Біланівського ГЗК виконано буріння свердловин для жителів Василівського старостату Новогалещинської ОТГ

 

5 серпня 2021 10:45

«Ми дуже вдячні нашій старості, за те що вона звернулася за допомогою та вдячні Біланівському ГЗК, за те що відгукнулися і допомогли».

Біланівським ГЗК, надійним соціальним партнером Новогалещинської територіальної громади, було реалізовано черговий благодійний проєкт для місцевих жителів. Цього разу силами комбінату вирішено чи не найважливіше питання – постачання води. Виконані роботи по бурінню свердловин в 106 домоволодіннях, встановленні труб та прочищанні води до чистої питної. Глибина коливалась від 10 до 14 метрів.

«В рамках політики соціальної відповідальності наше підприємство завжди підтримує громаду та реагує на звернення. Тому, коли постало питання щодо водопостачання, ми відразу приступили до реалізації проєкту» - говорить Сніжана Стасюк головний геолог ТОВ «Біланівський ГЗК» та депутат Новогалещинської селищної ради. – «Вартість виконаних робіт перевищила 400 тисяч гривень. Та основним для нас є результат – люди забезпечені доступом до питної води».

Для місцевих жителів такий подарунок від комбінату має величезне значення. Вони з радістю показують результат виконаної роботи та висловлюють свою вдячніть.

«Чи варто говорити, що без води неможливо існувати. А крім того, коли ми ведемо господарство, маємо свійську тварину – скрізь необхідна вода. Дякуємо керівництву комбінату, що не залишилися осторонь, а допомогли» - говорить Людмила Глинська.

 «Це нас непосильне завдання з невеликої пенсії назбирати коштів на буріння, а завдяки підприємства нам залишилось лише встановити насос і користуватися водою» - додає Надія Заборцева.

            «Ми дуже вдячні нашій старості, за те що вона звернулася за допомогою та вдячні Біланівському ГЗК, за те що відгукнулися і допомогли» - та підсумовує Ганна Юрченко.

            Біланівський ГЗК вже не перший рік допомагає Новогалещинській територіальній громаді, підтримуючи та розвиваючи медицину, спорт, культуру та освіту. Хоча Василівський старостат приєднався до громади лише наприкінці минулого року, та з комбінатом вже добре знайомі: в школі замінювали систему опалення та ремонтували дороги.

Розробка Біланівського родовища триває, або Яку ліцензію анулював Президент Зеленський Біланівському ГЗК

Коштом Біланівського ГЗК з групи Ferrexpo виконали внутрішній ремонт приміщень Новогалещинської селищної ради

Допомога в «робочих рукавицях», або Як Біланівській ГЗК підтримує медицину Кременчука

Коштом Біланівського ГЗК виконано черговий етап ремонтних робіт в дитячому садку «Казка» Новогалещинської ОТГ

 

Клим Соколов

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися