Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
COVID-2019
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Білка без лапки та замучений Матрос знайшли нову родину


10 июля 2019 09:45

У Спецсервісі впевнені, що для собак почнеться нове життя.

Начальник відлову та утримання комунального підприємства «Спецсервіс-Кременчук» Марина Кожушко повідомила про радісну новину. Двох чотирилапих утриманців підрозділу забрала нова сім'я. Так, колись про нещасних хвостатих, до яких недобре ставився попередній господар, підприємству повідомили волонтери. На собаку Білку без однієї лапки та Матроса – з величезною раною від нашийника та загноєннями – не можливо тоді було дивитися спокійно.  

Працівники намагалися забрати їх від господаря, та той лише вилаяв їх. І лише через деякий час «переговорів» тварин вдалося вилучити від горе-господаря.

«Маленька, собачка, Білочка, без однієї лапки, відразу опинилася у мене на руках і довірливо притулилася ... Я подивилася на Матроса і серце стислося, величезна рана на шиї, гній, сильний гнильний запах, і на всьому цьому брудний нашийник, замотаний дротом, і ланцюг ... Як пес все це терпів? Жесть ... І господарі спокійно жили поруч ...» - зауважувала тоді М.Кожушко.

Однак вчора новина була веселішою – поліковані та відходжені у «Спецсервісі…» чотирилапі потрапили до родини кременчужанки Надії Гончарової.

«Родина прийшла до нас за собакою, і познайомившись з Матросом і Білкою і дізнавшись їх історію, сім'я прийняла рішення - це наші собаки! Надію Гончарову ми в Спецсервіс знаємо давно, вона дуже хороша людина, і ми впевнені, що для наших собак почнеться райське життя. Щасливо, наші дорогі, в добру путь!» - наголосила вона.

 

 

Ліна Романченко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться