Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 10 Июля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Близько 2 тис. грн заплатить представник "Рембудплюсу" за підробку документів стосовно ремонту в Кременчуцькій ЦРЛ

 

9 июля 2018 16:45

Акт приймання-передачі виконаних робіт підписали раніше, ніж виконали ремонт приміщень 2-го поверху кардіологічного корпусу лікарні.

Днями Автозаводський районний суд Кременчука  розглянув справу про підробку документів відносно ремонту в Кременчуцькій центральній райлікарні. Про це йдеться в Єдиному реєстрі судових рішень.

Так, 27 листопада 2017 року Кременчуцька центральна районна лікарня в особі головного лікаря та приватне підприємство «Рембудплюс» в особі директора уклали договір про роботи «З капітального ремонту приміщень 2-го поверху кардіологічного корпусу за адресою: просп. Полтавський, 40 в м. Кременчук Полтавської області» на суму 1 млн 54 тис. 377 грн.

А 27 грудня 2017 року обвинувачуваний - представник приватного підприємства «Рембудплюс», посвідчив акти приймання виконаних будівельних робіт, пов'язаних з проведенням капітального ремонту, до яких були внесені завідомо неправдиві відомості.

На підставі Акту приймання-передачі виконаних робіт на розрахунковий рахунок ПП «Рембудплюс» Кременчуцька ЦРЛ перерахувала кошти у сумі 738 тис 64 грн. В подальшому, відповідно до платіжної відомості обвинувачуваному виплатили  ще 10 тис грн.

Проте, 19 січня 2018 під час огляду експерт у галузі будівництва встановив, що приміщенні другого поверху кардіологічного корпусу Кременчуцької ЦРЛ ще досі знаходилося в стадії ремонту.

Таким чином, виявилося, що обвинувачений вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст.358 КК України (підроблення посвідчення або іншого офіційного документа) та ч. 4 ст.358 КК України (використання завідомо підробленого документа).

Під час досудового розслідування прокурор Кременчуцької місцевої прокуратури та обвинувачений 23 червня 2018 року уклали угоду про визнання винуватості.

Суд затвердив угоду цю угоду.

Обвинуваченому визначили остаточне покарання у вигляді штрафу в розмірі 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, тобто 1 тис 700 грн.

Вирок може бути оскаржений до Апеляційного суду Полтавської області через Автозаводський районний суд Кременчука протягом 30 днів з дня його проголошення.

 

Антоніна Озерна

 

 

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться