Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Среда, 19 Февраля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

У Кременчуці в дитячій поліклініці тепер туалет не слугує ізолятором, та тепер ще треба знайти його

 

28 мая 2019 11:55

Інші проблеми залишились.

Сьогодні кременчуцька депутатка Тетяна Сідерка і громадська активістка Алла Заможська разом із журналістами побували у приміщенні дитячої поліклініки, що на вулиці Академіка Маслова. 

Раніше Кременчуцька газета вже писала про жахливий стан ізолятора, де приймають дітей із температурою у цьому лікарняному закладі.

Після цього громадська активістка Алла Заможська направила запит в міське управління охорони здоров'я. Звідти надійшла відповідь. що ремонт проводитимуть у травні цього року. Ось і було перевірено, як він вдеться.

Треба відмітити, що прогрос таки є. Бо дітей лікар приймає не в тісній кімнатці з туалетом, а в приміщенні, яке пристосували для ізолятора. Раніше тут був кабінет. А в тому, що раніше слугувало, як ізолятор, проводять ремонт. Щоправда, лише після зауваження сьогоднішніх відвідувачів, представниця поліклініки переклеїла табличку. Бо кабінет №22, який слугує за ізолятор, був без будь-яких позначок на це. 

До речі, оце і весь ремонт, що планується на цей рік. І далі маленьких пацієнтів і їх батьків жахатимуть латані-перелатані кушетки в коридорах, тріщини на підлозі, відвалена плитка. 

Як показала перевірка, не все так добре із прийомом хворих на дому. Так є журнал звереннь, у ньому є інформація щодо реакції лікаря на кожний із них. Та мама, яка прийшла з хворою дитиною, запевняє, що вс не так.

"Мені сказали, що звони не звони, а лікар додому не прийде. Ось і довелось йти в лікарню", - зазначила вона.

Не все добре із ксероксом в реєстратурі. Він ніби-то і є, та представники поліклініки говорять, що він "нелегальний". І роблять роздруківку тієї ж карти щеплення, як то кажуть, з доброти душевної.

Тож всі ці питання будуть підняті на засіданні постійною депутатської комісії з питань освіти, медицини і соцзахисту, яке заплановане на найближчі дні.

 

Світлана Павленко 

Фото Кирила Воронцова

 

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться