Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Среда, 8 Июля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Малецький і компанія докерувалися: дітей у реанімації дитлікарні скоро рятувати буде майже нікому

 

5 июня 2019 09:00

З дитячої лікарні Кременчука звільняються два реаніматолога і залишається один лікар(!) на всю дитячу реанімацію.

Малецький і компанія докерувалися: дітей у реанімації дитлікарні скоро рятувати буде майже нікому. Спершу там звільнився лікар – офтальмолог і відділення було на межі закриття, але згодом ситуацію як-не-як мав врятувати лікар-інтерн. Та тепер ситуація взагалі вкрай загрозлива: два лікаря-реаніматолога, які мають значний стаж праці та багатий багаж знань, звільняються із Кременчуцької дитячої лікарні.

Можливо, причина їх звільнення пов’язана з гучним скандалом після смерті дитини в дитячій лікарні Кременчука. Саме позавчора батькам загиблого малюка видали довідку, в якій вказали, що ряду лікарів винесено догану. Серед них лікарю-анестезіологу відділення анестезіології реанімації за непризначене дообстеження дитини у тяжкому стані, а також завідувачу відділень анестезіології та реанімації через неповне виконання протоколів обстеження.

Проте навіть якщо вони морально визнають свою провину, то йти на такий крок і залишати всіх інших дітей без надання кваліфікованої меддопомоги – це ще більший злочин.

По-перше, ще поліцією не доведена їх провина у смерті дитини, і якщо її доведуть, то звільнення не врятує від Феміди. А якщо їх визнають не винними?

По-друге, могли б звільнитися не так раптово і не залишати на відділення одного колегу. Адже він не зможе працювати 24 години на добу та 7 діб на тиждень.

Але, схоже, тут вже питання і до керівництва лікарні: якщо лікарі попереджали про звільнення, то мали шукати їм заміну, повідомити про це управління охорони здоров’я Кременчука та його керівника Максима Середу. А так виходить, що народне висловлювання про нього – «могильник кременчуцької медицини» вже може бути обгрунтованим конкретними фактами.

Можливо, лікарі вже вигоріли на роботі і мають відпочити у відпусці, але це знов-таки питання до керівництва лікарні та галузі.

Цікаво, чи відомо про те, що буде працювати один лікар в дитячій реанімації, віце-мерці Ользі Усановій?

Сьогодні зранку Кременчуцька газета звернулась за коментарем з цього приводу до директорки Кременчуцької міської дитячої лікарні Лариси Носенко. Вона у телефонній розмові підтвердила, що два лікаря-реаніматолога звільняються, проте відмовилась називати причину того, чому фахівці залишають лікарню.

Ще раз зазначимо, що тепер на всю дитячу лікарню залишається один лікар-реаніматолог (!) і питання, як одна людина справиться!

До речі, звільняється відомий реаніматолог - заввідділенням Юрій Авраменко. Вчора кременчужани в соцмережах бурхливо обговорювали винесення йому догани за смерть дитини. Всі схилялись до думки, що це чудовий фахівець, який точно працював на своєму місці. Відгуки від батьків про роботу були лише найкращі. Тепер же ситуація в реанімації дитячої лікарні, та й вцілому в дитячій лікарні Кременчука загрозлива. Звідти просто-на-просто тікають кращі фахівці. Хто ж тоді буде рятувати кременчуцьких дітей? Адже кременчуцька дитяча лікарня раніше славилась не лише на наше місто і область, а й в сусідніх областях. Зараз, на жаль, схоже наступили часи глибокого занепаду цього медзакладу.

Нагадаємо, резонанс: за смерть малюка у Кременчуцькій дитячій лікарні медперсонал отримав лише догани.

Смерть однорічного Микити в дитячій лікарні Кременчука отримала розголос на всю країну.

Батьки маленького кременчужанина, який помер у лікарні, вимагають розібратися із «смертельним» свавіллям.

У Кременчуці померла півторарічна дитина. 

 

 

Марина Соловей 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться