Кременчуцька газета
Четверг, 5 Жовтня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

Ви є тут

Борги, борги: які суми боргів за газ та світло накопичено у комунальних підприємствах Полтавщини та які джерела їх погашення

18 вересня 2023 13:15

Офіційно.

Сьогодні на нараді в начальника Полтавської облвійськадміністрації Дмитра Луніна з питання про стан підготовки житлово-комунальних підприємств області до роботи в осінньо-зимовий період 2023/2024 року доповідав директор Департаменту будівництва, містобудування і архітектури, житлово-комунального господарства та енергетики обласної військової адміністрації Едуард Рева.

За його словами, станом на 12 вересня загальний борг теплопостачальних підприємств області за спожитий природний газ становить 1 031,20 млн грн. Борг підприємств водопровідно-каналізаційного господарства області за спожиту електроенергію становить 134,6 млн грн (рівень розрахунків у 2023 році – 93,8%).

Комунальні підприємства області мають наступні джерела для погашення заборгованості за спожиті енергоносії:

- заборгованість населення за спожиті послуги теплопостачання – 852,5 млн грн;

- заборгованість населення за спожиті послуги водопостачання та водовідведення – 207,2 млн грн;

- відшкодування різниці в тарифах – 690,0 млн грн (у тому числі на послуги теплопостачання – 651,4 млн грн, на послуги водопостачання та водовідведення – 38,6 млн грн).

На виконання Закону України «Про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання та водовідведення» розпорядженням начальника обласної військової адміністрації від 16.09.2021 № 643 «Про утворення територіальної комісії з питань узгодження заборгованості з різниці в тарифах та затвердження Регламенту її роботи» відновлено роботу територіальної комісії з питань узгодження заборгованості з різниці в тарифах та затверджений регламент її роботи.

У разі проведення фінансування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах на послуги теплопостачання, буде проведено роботу щодо відшкодування вищезазначених коштів.

Нагадаємо, На Полтавщині проводять інвентаризацію систем тепло- та водопостачання, підготовлюючи альтернативні джерела опалення.

Наскільки Полтавщина готова до зими.

 

 

Олег Булашев


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися