
Вічна пам'ять!
Сьогодні Кременчук попрощався із вірним сином, люблячим чоловіком та батьком, відданим Захисником нашої Батьківщини Горпинченком Сергієм Валерійовичем, що помер 31 січня 2025 року.

До Міського палацу культури прийшли рідні, знайомі, друзі та побратими, аби провести Героя в останню путь.

"Сержант Горпиченко Сергій Валерійович, 1992 року народження. Народився і проживав у місті Кременчук, одружений, мав доньку.
Навчався у загальноосвітній школі №17, закінчив Кременчуцький професійний ліцей нафтопереробної промисловості. Призваний на військову службу під час мобілізації 4 квітня 2022 року.
Займав посаду штаб-сержант 3 категорії групи розвідки. Помер 31 січня 2025 року під час перебування на лікуванні", - розповів військовослужбовець із позивним "Лиман".
Біль та смуток застиг в очах присутніх - усвідомити таку тяжку втрату неможливо.

Не стримуючи емоцій, проститися із Сергієм прийшов один із побратимів.

"Можу сказати, що Сергій був прикладом самовідданості до своєї роботи, служби, до своїх побратимів. Взірцем любові до своєї родини, друзів, Батьківщини.
Ми сьогодні втратили не просто побратима та друга, а члена нашої маленької батальйонної сім'ї. Слава герою!" - додає він.
Відспівування Сергія Горпинченка проходило у Свято-Миколаївському соборі.

Вічний спокій полеглий за Батьківщину кременчужанин знайде на Свіштовському кладовищі, у меморіальному секторі почесних поховань Захисників і Захисниць України.
Вічна пам'ять Герою!
Нагадаємо, Завтра у Кременчуці попрощаються із загиблим Захисником Сергієм Горпинченком
Дарина Убийкінь
Фото Ігоря Борисевича







































































