Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 23 Вересня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Бюджет участі Полтавської області: кременчужанам пропонують підтримати проведення регати, покращення життя незрячим і зведення спортмайданчика

 

15 вересня 2021 13:00

Голосування триває!

Вчора, 14 вересня, стартувало голосування за проєкти Бюджету участі Полтавської області 2021 року

На цьогорічний Бюджет участі Полтавської області подали 170 проєктів з 50 громад.

Зокрема, 51 проєкт подали сільські громади, 49 – селищні та 70 – міські. Найбільше проєктів надіслали з чотирьох громад – Хорольської (23), Лубенської (9), Решетилівської (6) та Шишацької (5).

Найпопулярніші напрями, за якими подавали проєкти, стосуються комунального господарства (37 %), освіти та культури (26 %), спорту і туризму (19 %).

Від Кременчуцької міської територіальної ромади подані наступні проєкти: 

Назустріч людям! - вартість 200 тис грн

Кременчуцький ЦНАП, для того, щоб максимально врахувати потреби мешканців рідного міста, завжди підтримує та впроваджує новітні технології для розвитку та оптимізації системи надання адміністративних послуг, дбайливо та шанобливо відноситься до осіб з різними потребами. Реалізація цього проєкту стане органічним доповненням вже існуючих сервісів та реалізує можливість для осіб з інвалідністю ефективніше проявляти себе у публічному місці.

Повний опис проєкту

В Кременчуці проживає більше ніж 200000 осіб, з них 24% становлять громадяни віком 60 років і старше. Якщо додати кількість осіб, які відчувають труднощі у пересуванні (люди з інвалідністю, слабочуючі/ незрячі особи та особи з тимчасовим порушенням здоров’я) – цей відсоток значно зросте.
Нині відвідини центру надання адміністративних послуг, замовлення та отримання адміністративних послуг – це регулярна та буденна процедура для кожного громадянина. Тому максимальне врахування інтересів та потреб усіх жителів міста, усунення бар’єрів до реалізації людиною власних прав – є проблемою, яка потребує нагального вирішення. Покращення доступу до надання адміністративних послуг надасть можливість мешканцям міста вільно задовольняти власні потреби, безперешкодно реалізовувати свої прагнення, а завдяки впровадженню новітніх технологій підвищить цифрову грамотність.

Кременчуцька Регата 2022  - вартість 200 тис грн

Організація вітрильної Регати позитивно вплине на туристичну привабливість міста Кременчука та Полтавщини в цілому, привабить увагу та зацікавленість туристів до головної річки нашої країни - Дніпро з її чудовими краєвидами, а також допоможе популяризувати нові види спорту.

Повний опис проєкту

Кременчук – це справжній промисловий гігант, проте, зі своєю неперевершеною атмосферою. Гарні вулички, окраїнні провулки, нові висотні будівлі. Неймовірні старовинні особняки, що дихають історією. Надихаючий шум спадаючих фонтанів. Найкраще – Дніпро. Життя кожного мешканця та історія міста тисячею ниток пов'язані зі славетною річкою. Саме Дніпро дає можливість залучати все більше туристів до Кременчука та Полтавщини та популяризувати водні види спорту, такі як вітрильний спорт!

Нове будівництво спортивного майданчика біля Центру Культури і Дозвілля  в с. Потоки - вартість 200 тис грн

Проєктом передбачається улаштування нового спортивного майданчика з сучасними та безпечними елементами для створення комфортних умов розвитку дітей та молоді села Потоки Кременчуцького району.

Повний опис проєкту

В селі Потоки проживає близько 1755 осіб, серед них є багато дітей дошкільного, шкільного віку та молоді. На жаль, як і більшості селах нашої країни, в Потоках відсутні будь-які місця для проведення дозвілля дітей та підлітків. Наразі спортивний майданчик в селі Потоки відсутній. Улаштування нового, сучасного, яскравого, а головне безпечного спортивного майданчика дозволить дітям та молоді весело та з користю проводити свій час на повітрі, а батькам дасть можливість не турбуватися за безпеку своїх дітей.

Тим, кременчужанам, хто хоче підримати ці проєкти варто скористатися посиланнями, які є нижче. 

Корисна інформація

 Інструкція для завантаження https://smartregion.pl.ua/.../mVDSDZT6BdJSsOyEoETE9gmxvSt...

 Відео-інструкція

https://smartregion.pl.ua/videos/pb

 Перелік проєктів на голосуванні

https://smartregion.pl.ua/pb/projects

Як видно чимало проєктів направлено із різних населених пунктів нового Кременчуцького району.

 

Світлана Павленко

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися