Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Среда, 3 Июня 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Через шість місяців у Кременчуці з’явиться дитячий алерголог

 

25 сентября 2017 14:10

І це у кращому випадку.

Сьогодні разом із депутатом Тетяною Сідерка (фракція РПЛ) журналісти поцікавились у Лариси Носенко, головного лікаря кременчуцької дитячої лікарні, коли ж у закладі з’явиться дитячий алерголог.

Міський дитячий лікар-алерголог Тетяна Каптан, два місяці тому перейшла у приватний заклад. Тож лікування дитини кременчужанам тепер обходиться від 120 грн і вище. У той же час місце у лікарні – вакантне, а можливості безкоштовного обстеження немає.

За словами заступника головного лікаря з поліклічної роботи Надії Боровик, обов’язки алерголога наразі перекладені на лікарів – педіатрів, а у ситуаціях складніших  - вони направляють пацієнтів до лікарень Полтави.

На місце  кременчуцького алерголога готують молодого спеціаліста, який зараз проходить курси додаткової кваліфікації алерголога.

«У майбутньому ця людина поєднуватиме обов’язки лікаря- педіатра та алерголога, хоча й ставка для молодої людини без стажу буде мінімальною», - розповіла Н. Боровик.

Зауважимо, ще тиждень тому такої інформації керівник міського управління охорони здоров’я Дмитро Петращук не повідомляв. Тож чи дійсно така людина навчається чи її ще шукають – побачимо через 6 обіцяних місяців. А поки що, як стало відомо, у дитячі йлікарні аткож не вистачає гематолога, невролога та офтальмолога.

Нагадаємо, Дмитро Петращук обіцяв розібратися у даній ситуації, однак повідомляв про складну ситуацію з низькою оплатою даної пасади. 

 

Ліна Романченко

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться