Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Среда, 22 Мая 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Чи є чим хвалитися: бюджет Кременчука затвердили за декілька хвилин

 

13 декабря 2018 16:00

Мер не дав депутатам висловитися.

Сьогодні на засіданні сесії міськради затвердили міський бюджет Кременчука на наступний рік. Зовсім мало часу знадобилось депутатам, аби затвердити головний фінансовий документ на 2019 рік.

Сам міський голова Вітаплій Малецький повідомив, що це рекорд міста. Бо так швидко бюджет ще не затверджували.

Та при цьому  він не звернув увагу на прохання кількох депутатів надати слово депутатці Оксані Піддубній, яку вчора рішенням сесії позбавили права брати участь у засіданні нинішньої сесії.

За колегу просила спочатку депутатка Валентина Гордєєва. А потім в наданні слова Оксані Піддубній наполягав голова постійної депутатської комісії з бюджетних питань Олександр Плескун.

Він нагадав меру, що депутати затверджують серйозний документ. А Оксана Піддубна має право висловитися і внести пропозиції, бо  її обирали кременчужани і думку виборців вона має донести.

Та В.Малецький проігнорував прохання депутатів і поставив проект бюджету на голосування. За нього проголосували 32 депутати із 35 присутніх. Двоє не голосувало, один утримався.

Кременчуцька газета раніше проаналізувала бюджет Кременчука на наступний рік . Кременчук наступного року житиме з бюджетом понад 2 млрд грн.

Тож, в 2019 році найбільше фінансуватиметься галузь освіти. Освітянам вистачить грошей і на зарплати, і на капітальні ремонти. Чого не скажеш про інші галузі. В закладах культури будуть лише поточні ремонти – на інше коштів не передбачено. Годі сподіватися і на капітальні ремонти доріг, будинків та інших об’єктів комунальної галузі.

Бюджет є збалансованим. У 2019 році окрім видатків по різних галузях, кременчужани (вони є платниками податків, які в тому числі наповнюють міську казну) виплачуватимуть кредитні зобов’язання у сумі понад 4 млн 700 тис грн.

Та вже зрозуміло, що дохідної частини бюджету катастрофічно не вистачає на задоволення усіх міських потреб.

Нагадаємо, «Хотєлкі» були більше мільярда гривень, а отримали в 6 разів менше: відомо скільки з бюджету Кременчука піде на галузь ЖКГ.

Читайте також, у Кременчуці наступного року найбільше з бюджету міста хочуть витрачати на освіту

 

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться