Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Субота, 23 Січня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Чому в дітей виникають проблеми з англійською. Які з них допоможе вирішити репетитор.

 

4 грудня 2020 12:40
Знання англійської вже давно стало незмінним атрибутом освіченої людини та хорошого професіонала. Англійська затребувана скрізь – у навчанні, роботі, розвиткові кар’єри та прямуванні до нових перспектив. Посада будь-якого дипломованого фахівця так чи інакше пов’язана з цією іноземною мовою. Українські компанії активно освоюють міжнародний ринок, тож їм потрібні спеціалісти з високою англомовною компетентністю. Досконала англійська мова – це надійний шанс здобути освіту чи роботу за кордоном або працювати у міжнародній компанії.

Вивчаючи англійську, приєднуєшся до числа англомовних користувачів, яке наразі перевищує 1 мільярд. Це мова міжнародного ділового спілкування, політики, економіки, науки. Понад 80% наукових та навчальних публікацій в усьому світі написані англійською. Її використовують солідні компанії, транснаціональні корпорації та державні структури практично в будь-якій країні. Англійська – ключ до створення й налаштування власного бізнесу.

 

Чому дітям важко вчити англійську в школі? З чим виникає найбільше труднощів?

Вивчення іноземної мови у школі – слабка сторона української освіти з багатьох причин. В офіційно затверджених міністерських навчальних програмах значний акцент робиться на теоретичному навчанні. Учні зобов’язані знати правила та виконувати граматичні вправи. При цьому мало уваги приділяється усному спілкуванню, вивченню лексики та її практичному використанню.

Іноземній мові приділяється катастрофічно мало навчальних годин. Навіть при поділі класу на підгрупи, кількість учнів у 14-18 чоловік занадто велика, аби забезпечити кожному належну увагу. Учитель може орієнтуватися на сильних учнів та не зважати на потреби слабших. Пропустивши кілька уроків, дитина починає відставати. Якщо вона не отримує вичерпного пояснення пропущених тем, пробіли у знаннях тільки зростатимуть. Як наслідок – повна втрата інтересу до предмету.

Школяреві може знадобитися серйозна допомога. Адже опанувати іноземну мову власними силами дуже складно. Розумний вихід для дитини та батьків – репетитори в м. Кременчук. Хороший спеціаліст допоможе впоратися з різними труднощами, що виникають у школі:

 • абсолютним мовним бар’єром;
 • незнанням лексики;
 • нерозумінням граматичних правил;
 • невмінням компонувати слова у речення і тексти;
 • недоліками у вимові

 

Чому заняття з репетитором більш ефективні, ніж шкільні уроки?

На відміну від шкільного вчителя, приватний педагог може приділити сто відсотків своєї уваги конкретному учневі. Спочатку викладач оцінить загальний рівень знань, допоможе визначитись з метою навчання. Потім розробляється індивідуальна навчальна програма, де враховуються всі особливості та потреби школяра. Репетитор з англійської мови в м. Кременчук допоможе підтягнути успішність, підготуватися до контрольних, ЗНО, олімпіад, міжнародних екзаменів, вступу до університету.

Професійний викладач вміє знаходити підхід до дітей та дорослих з різними характерами та інтелектуальними можливостями. Найважливіше – визначити слабкі сторони у знанні мови й цілеспрямовано коригувати їх. Уроки з репетитором включають різноманітні типи завдань на розвиток навичок письма, говоріння, читання та сприйняття мови на слух. Педагог намагається максимально зацікавити учня та мотивувати його до самостійної роботи.

Суттєві переваги у навчанні, які гарантує репетитор англійської мови у м. Кременчук, включають:

 • професійний педагогічний супровід;
 • систематичний контроль результатів;
 • ґрунтовне пояснення тем;
 • забезпечення якісними навчальними матеріалами;
 • повноцінне комплексне тренування читання, письма, говоріння та аудіювання

 

Саме зараз – твій час вивчати англійську мову!

Подбайте про якісну освіту для себе та своїх дітей. Адже досконале володіння англійською – внесок в успішне майбутнє. Якщо помічаєте найменші проблеми у розумінні іноземної – звертайтеся до педагога. Запорукою розвиненої ерудиції і культури також є англійська мова. Репетитор у м. Кременчук – це не лише можливість виправити недоліки шкільної освіти, а й сформувати в дитини високу професійну мотивацію.

Тож не вагаючись та не відкладаючи на потім:

 • скористайтеся сайтами з пошуку репетиторів;
 • ознайомтеся з професійними даними учителів;
 • враховуйте відгуки попередніх учнів;
 • оберіть відповідного до своїх запитів репетитора

 

Статтю підготовила учитель та репетитор англійської Антоніна В.

Шукайте репетиторів на сайті: https://buki.com.ua/

На правах реклами

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

 

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися