Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 18 Июля 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Дані по розтратах до свята Дня міста-2017 у кременчуцького виконкому вимагає суд

 

9 апреля 2019 14:45

Досі не відомо, на що саме влітку 2017 року пішли сотні тисяч гривень під час святкування.

Кременчуцький виконком через суд зобов’язують надати дані по розтраті фінансів під час проведення свята Дня міста у 2017 році. Як ми писали раніше, того року кременчуцькі активісти піднімали цю тему та цікавилися в організаторів дійства – управління культури і туризму виконкому - щодо того, куди були використані кошти, завдані бюджету міста у вигляді збитків на загальну суму у 591 тис гривень. Однак відповідь довелося отримувати через слідчого та Автозаводський райсуд.

На даному етапі, як повідомляє представниця ГО «Європейський клуб» Лариса Гориславець, їх громадській організації надіслали відповідь із реєстром судової ухвали.

«Так, КЗ «Культури і відпочинку «Парк Крюківський», КП «Комунальний заклад культури і відпочинку «Парк Миру» та КМЗ «Міський парк культури і відпочинку «Придніпровський» було перераховано на розрахункові рахунки ФОП ОСОБА_10 кошти у сумі 199 тис, 199 тис та 193 тис гривень (відповідно до укладених договорів)» - зазначено у реєстрі.

Проте, ще 27 листопада 2018 року, коли старший слідчий направив запити щодо копій сценаріїв, плану заходів та фінансово-господарських документів, виконком документів не надав.  

Тож ухвалою від 21.01.2019 року суд постановив «клопотання слідчого Кременчуцького ВП ГУ НП капітана поліції про надання тимчасового доступу до речей і документів в кримінальному провадженні внесеному до ЄРДР за №12018170090000110 від 11.01.2018, передбаченого ч.5 ст.191 КК України задовольнити частково». Тобто, надати слідчому дозвіл на тимчасовий доступ до:

-сценарію/плану заходів щодо проведення заходів на площі Перемоги, на площі Незалежності, в сквері, в центрі міста Кременчука по вулицях (у разі проведення таких заходів), на території комунального закладу «Культури і відпочинку «Парк Крюківський», на території комунального закладу «Культури і відпочинку «Парк Миру», на території комунального закладу культури «Міський парк культури і відпочинку «Придніпровський», на території комунального закладу культури і відпочинку «Міський сад» в м.Кременчуці в рамках відзначення 446-ї річниці з Дня заснування міста Кременчука, 74-ї річниці визволення міста від нацистських загарбників з 20 вересня по 30 вересня 2017 року;

-фінансово-господарських документів (договорів, додаткових угод, рахунків проплати згідно договорів, актів про виконання робіт чи наданих послуг, актів приймання-передачі, рахунків-фактур), що стосуються взаємовідносин з ФОП, які займалися проведенням святкових заходів по всіх вищевказаних об’єктах.

Також у реєстрі вказано, що у разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя та суд мають право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями  ч.1 ст.166 Кримінально-процесуального кодексу України з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.

Ухвала набирає законної сили з моменту оголошення та оскарженню не підлягає.

Нагадаємо, як команда Малецького витрачала гроші на День міста 2017, розслідує поліція.

Суд зобов’язав поліцію відкрити справу щодо фінансування святкування Дня міста в Кременчуці.
 

 

Аріна Алініна

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться