Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Воскресенье, 18 Августа 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Депутатам пропонували провести аудит на всіх підприємствах Кременчука, які надають компослуги споживачам (Доповнено)

 

24 апреля 2019 18:25

Пропонують затвердити список всіх надавачів послуг.

Сьогодні, 24 квітня, на пленарному засіданні 36-ї сесії міськради в мерії Кременчука депутатам пропонували провести аудит на всіх підприємствах міста, які надають компослуги споживачам.

Зміни до рішення, яке депутати затвердили раніше, пропонує внести депутат Кременчуцької міської ради Олександр Кальченко. Відповідний проект рішення оприлюднили на офіційному сайті Кременчуцької міської ради.

Він нагадує, що на минулій сесії міськради, яка пройшла 21 лютого, було внесене і прийняте рішення «Про проведення незалежного аудиту на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого  опалення та з централізованого постачання гарячої води, що надаються комунальним підприємством «Теплоенерго» м. Кременчука,  ПАТ«Полтаваобленерго»,  ПАТ «КВБЗ», ТОВ «Кременчуцька ТЕЦ».

«Метою цього рішення було перевірити обгрунтованість встановлених тарифів на комунальні послуги.  На сесії в результаті обговорення були прийняті правки, спрямовані на те, щоб перевірити усі підприємства, які надають послуги мешканцям м. Кременчук. Але в перелік цих підприємств чомусь не були включені такі надавачі послуг, як КП «Кременчукводоканал», ТОВ «Кременчукгаз-постачання», незважаючи на те що продукція цих підприємств є складовою тарифу на теплову енергію, постачання гарячої води, і безпосередньо впливає на ціну теплової енергії», - зазначає О. Кальченко.

Він акцентує увагу на те, що КП «Кременчукводоканал» за останній час вже декілька разів підвищував тарифи на водопостачання та водовідведення. Крім того, споживачам є невідомою частина інформації стосовно господарської діяльності комунальних підприємства, яка також впливає на розмір тарифів.

«Враховуючи викладене, пропоную депутатам Кременчуцької міської ради підтримати проект рішення «Про проведення незалежного аудиту на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення та з централізованого постачання гарячої води, що надаються комунальним підприємством «Теплоенерго» м. Кременчука,  ПАТ«Полтаваобленерго»,  ПАТ «КВБЗ», ТОВ «Кременчуцька ТЕЦ», КП «Кременчукводоканал», ПрАТ «Кременчукгаз», ТОВ «Кременчукгаз-постачання», - вказує депутат перелік підприємств, куди, вважає, треба спрямувати аудит.

Доповнено.

Сьогодні ж, 24 квітня, на черговій сесії депутати дане питання не підтримали.

Нагадаємо, у Кременчуці ввели мораторій на підвищення тарифів на тепло і гарячу воду.

ЧитайтеПопри мораторій на підвищення тарифів КП "Теплоенерго" завтра проводить відкриті слухання.

Також нагадаємо, не встигли вступити в дію підвищені розцінки на тепло і гарячу воду, а Полтаваобленерго і Кременчуцька ТЕЦ вкотре оголосили про наміри підняття тарифів.

Представників громади у Кременчуці почули: КП «Теплоенерго» оголосило про повторне проведення відкритих слухань .

А такожДепутат вимагає винести попередження міському голові Кременчука.

Чергова відписка від команди мера Малецького: кременчужани отримали відповідь на колективне звернення.

Дивіться: Онлайн-трансляція: ХХХVІ сесія Кременчуцької міської ради Полтавської області VІІ скликання 24 квітня 2019 року.

 

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться