Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Среда, 23 Сентября 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Депутати Кременчуцької міськради кажуть, що КремТЕЦ наживається на містянах

 

12 декабря 2019 21:25

Депутат Оксана Піддубна заявила, що наразі питання про тарифи актуально, але вона також запропонувало розглянути інвестпрограму та тарифи КП «Теплоенерго».

 

Сьогодні депутати заслухали рішення «Про погодження Інвестиційної програми ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ»  на 2019 рік». Рішенням від 13.12.2018 року Кременчуцької міської ради Полтавської області погоджена Інвестиційна програма ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» на 2019 рік на загальну суму 8 506,09 тис. грн. без ПДВ.

Виходячи із планових обсягів реалізації теплової енергії споживачам, ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» за 2019 рік у період з 25.04.2019 року по 31.12.2019 року, розмір витрат Інвестиційної програми ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» на 2019 рік у сфері теплопостачання у 2019 році складе 3 343,56 тис. грн. без ПДВ.

Станом на 01.12.2019 року розрахунки за реалізацію продукції за період з квітня по вересень (включно) 2019 року дорівнюють 516,3 тис. грн. без ПДВ. З зазначеного обсягу фактичні витрати на Інвестиційну програму ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» на 2019 рік у сфері теплопостачання склали 316,5 тис. грн. без ПДВ, які було направлено на придбання засувки ДУ 800 Ру-25 для встановлення в тепловій камері ТК 20/6, захід погоджено у складі Інвестиційної програми ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» на 2019 рік у сфері теплопостачання (п. 2.2.5.1). Виходячи з очікуваних обсягів реалізації теплової енергії, прогнозований розмір надходжень у 2019 році у період з 25.04.2019 року по 31.12.2019 року складе 2 186,0 тис. грн. без ПДВ.

ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» у зв’язку із необхідністю забезпечення своєчасних розрахунків з комунальними підприємствами міста Кременчук не може виконати план Інвестиційної програми на 2019 рік у сфері теплопостачання у повному обсязі, оскільки відбулось збільшення деяких складових послуги, про що було вказано у листі  ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» № 21/3680 від 18.11.2019 року.

Проте депутати заявили, що ТЕЦ не правильно рахує кошти, які вкладали в модернізацію і тим самим обманюють містян. Про це заявив депутат Руслан Ульянов. Він пояснив, що ці маніпуляції відображаються на платіжках кременчужан.

Депутат Микола Порицький також заявив, що ТЕЦ маніпулює даними і питанні на сесію сьогодні не готове.

Депутат Денис Терещенко розповів, як засновник ТЕЦ – «Полтаваобленерго» взяла в заручники мешканців міста в наприклад на Ревівці не погоджує проекти про нове вуличне освітлення.

Депутат Оксана Піддубна заявила, що наразі питання про тарифи актуально, але вона також запропонувало розглянути інвестпрограму та тарифи КП «Теплоенерго».

«У них геноцидні тарифи…. Воно майже є за початківцем підвищення тарифів…І треба копати скільки коштів і куди заносять потім готівку в які кабінети»,- сказала О.Піддубна.

«Давайте ТЕЦ націоналізуємо»,- запропонував Д.Терещенко.

Мер Кременчука В.Малецький запропонував таки зміну в програму прийняти. Депутати його підтримали.

Також сьогодні депутати Кременчуцької міської ради заслуховували рішення «Про погодження Інвестиційної програми ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» на 2020 рік».

Цим документом передбачено, що інвестиційною програмою ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» на 2020 рік у сфері теплопостачання передбачено вкладення коштів у розмірі 8 506,09 тис. грн без ПДВ, які будуть спрямовані на модернізацію, реконструкцію та оновлення основних фондів, що задіяні у процесі транспортування теплової енергії, підвищення надійності теплових мереж, оптимізацію технологічних витрат та втрат теплової енергії, а також підвищення якості надання послуг та рівня організації виробництва. Джерелами фінансування заходів є амортизаційні відрахування у розмірі 1 865,60 тис. грн. без ПДВ та виробничі інвестиції з прибутку – 6 640,49 тис. грн. без ПДВ.

Нагадаємо, будівництво більшої частини теплових мереж  проводилось з 1964 року. Тобто деякі ділянки тепломереж експлуатуються понад 40 років.

Крім того, ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» постачає пар тиском 16 ата і 43 ата на Кременчуцький  нафтопереробний  завод ПАТ «Укртатнафта».

         Теплова енергія до житлово-комунальних споживачів міста надходить по:

  • магістральних теплових мережах, загальною довжиною  у двохтрубному вимірі 60,2687 км;
  • внутрішньоквартальних (розподільчих) мережах системи теплопостачання, що належать до комунальної власності м. Кременчука і обслуговуються КП «Теплоенерго»;
  • внутрішньоквартальних (розподільчих) мережах системи теплопостачання, що належать АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» на правах власності загальною довжиною 0,690 км у двохтрубному вимірі;
  • внутрішньобудинкових  мережах,  які знаходяться на балансі споживачів та обслуговуються ними самостійно, або за допомогою керуючою компанії.

 

Олег Булашев

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться