
Мер вже відвідав приміщення, де можна розмістити спортзал. Там на першому поверсі будувався басейн, а на другому спортзал, проте роботи були недовиконані і будівля закинута.
Вчора, під час сесії Кременчуцької міської ради, депутатка Зінаїда Проценко оголосила запит, який крім неї підписав депутат Олександр Плескун.
Мова у запиті йшла про необхідність ремонту приміщення, яке занедбане і знаходиться біля одного з корпусів школи №22. Саме в цьому приміщенні, на думку депутатів модна зробити спортзал.
Мер Кременчука Віталій Малецький зазначив, що відвідував це приміщення.
За його словами, там на першому поверсі будувався басейн, а на другому спортзал, проте роботи були недовиконані і будівля закинута.
Тепер мер рекомендує зробити інвентаризацію будівлі, паспорт будівлі, а потім проект на ремонт і тоді вже ремонтувати приміщення.
Депутати, вислухавши мера, запит підтримали.
Олег Булашев
Фото ілюстративне з сайту https://5element.ua/



































































