Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 26 Апреля 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Депутати Кременчука не схотіли розглядати питання, що стосуються скасування рішень про підняття тарифів

 

13 декабря 2018 19:50

Міські депутати не прийняли навіть за основу розгляд цього питання.

Наприкінці другого дня сесії міської ради у залі знов розгорівся скандал, коли депутати почали розглядати п. 103 порядку денного Про скасування рішень виконавчого комітету, що стосуються підняття тарифів та тепло та гарячу воду абонентів комунального підприємства «Теплоенерго», ПАТ «Полтаваобленерго» та «Про встановлення ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» тарифів на виробництво теплової енергії». Ініціатор цього проекту рішення – депутатка Оксана Піддубна.

Однак на початку розгляду цього питання виступила депутатка Валентина Гордєєва. Вона заявила, що у Автозаводському суді розглядається справа за її позовом, щодо скасування встановлених раніше міської радою тарифів на тепло та гарячу воду для абонентів КП «Теплоенерго». Вона зазначила, що вже кілька разів це підприємство піднімало тарифи і кожного разу відзначалося, що нові тарифи обґрунтовані.

«Ну як же тоді можна вважати, що фахівці КП «Теплоенерго» нарахували нам в 2017 році обґрунтовані тарифи. І кожний місяць знов обґрунтовані? То це що називається… Це називається завели в оману всіх споживачів і навіть міську раду», - заявила В.Гордєєва.

Далі з трибуни намагалася виступити ініціаторка проекту О.Піддубна. Та міський голова Віталій Малецький зауважив, що депутатку позбавила права бути присутній на сесії міськради. Тому поставив на голосування питання щодо можливості її виступу. Але О.Піддубна зазначила, що вона є розробником проекту.

Але депутати за результатами голосування не дали їй такого права. Однак депутатка зазначила, що її коментарі хочу почути депутат міськради. Тож на її думку, мер порушує Регламент.

«Ви топтались по ньому багато разів», - зауважив мер.

«Ви по закону топчетесь стабільно», - почув у відповідь міський голова від О.Піддубної.

Далі очільник міста та депутатка обмінювалися «словами люб’язності».

Та під час перепалки на трибуну вийшов депутат, голова Регламентної депутатської комісії Віталій Таценюк, який попрохав головуючого пленарного засідання навести лад у залі, а для цього звернутися до правоохоронців. На що О.Піддубна запитала, чому ніхто не побачив, що мер порушив законодавство.

Та так і не надавши слова розробнику проекту, міський голова поставив питання на голосування. Зазначимо, при цьому кілька депутатів, серед яких Геннадій Іванян, Валентина Головко, Дмитро Лозовик заявила про конфлікт інтересів, тож вони не мають права голосувати по цьому питанні.

Міські депутати не прийняли навіть за основу розгляд цього питання.

Нагадаємо, 12 грудня депутатку О.Піддубну позбавили права бути на сесії Кременчуцької міської ради.

Другий день 33-ї сесії Кременчуцької міськради розпочався із викриків «Ганьба», звернених до мера і депутатів.

Однак В.Малецький не почув депутатів та громадськість.

 

Олена Сінтюріна

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться