Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 30 Мая 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Ще один директор однієї з шкіл Кременчука зізналася, що йде з посади

 

27 мая 2019 09:20

Це директор школи №1, учитель математики, спеціаліст вищої категорії, із званням «Учитель-методист» Людмила Яшина.

Ще один директор однієї з шкіл Кременчука зізналася, що йде з посади. Про це Кременчуцькій газеті повідомила директор школи №1, учитель математики, спеціаліст вищої категорії, «Учитель-методист» Людмила Яшина.

Вона не стала коментувати причини свого такого кроку, але в оточенні педагога кажуть, що пані Яшина багато зробила для навчального закладу і готова передати школу більш молодому поколінню.

Зазначимо, Кременчуцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 - це острівець людяності й гуманізму, творчості й постійного пошуку, її випускники на все життя засвоюють істину: якщо хочеш стати щасливим, то виконуй золоте правило: розум – у голові, чесність – у серці, здоров’я – в тілі.

«Перша школа – це заклад для тих, хто бажає досягти висот, має сміливі плани і надії, кому властиві настрій пізнавального романтизму. Головне в стилі її роботи – цінування оригінальної думки, допитливості. А також тверде переконання: учень – унікальна індивідуальність. Завдання вчителів – зрозуміти кожну особистість, створити атмосферу підтримки, поваги», - сказано на сайті школи.

Нагадаємо, Людмила Яшина запам’яталася ЗМІ як директор, яка назвала перевірки якості харчування в школах Кременчука депутатом Тетяною Сідерка «рейдеством».

А ще вона впроваджувала у школі інноваційні методи адаптації дітей до складних програм.

Зазначимо, для директора кременчуцького ліцею №4 Михайлик 24 травня 2019 року пролунав останній директорський шкільний дзвоник.

 

 

Олег Булашев

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться