Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вівторок, 26 Жовтня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

У Кременчуці погоджують кандидатів на посади директорів шкіл: є нові обличчя (Доповнюється)

 

3 червня 2019 10:10

Деталі засідання конкурсної комісії.

Сьогодні, 3 червня, у мерії Кременчука зібралася конкурсна комісія щодо допуску чи не допуску кандидатів на посаду директорів шкіл.

Як пояснила голова комісії, заступниця міського голови Ольга Усанова, сьогодні розглядають лише документи і заяви та дають висновок: допустити чи не допустити кандидата на конкурс.

Так, на посаду директора школи №1 подала документи Олена Білоножко. Вона має 23 роки 8 місяців педагогічного стажу, навчається в аспірантурі Нацакадемії наук України. Її кандидатуру погодили.

Також на конкурс на посаду директора школи № 3 погодили кандидатуру нинішньої директорки Наталії Куліш, педагога з 36-річним стажем. Вона працює на посаді директора з 2002 року.

Бурхливе обговорення викликало погодження одного з кандидатів щодо допущення до конкурсу. Кандидатура нинішньої директорки школи №15 Тетяни Одерій, яка тепер хоче взяти участь у конкурсі на посаду директора ліцею №4, погодили без будь-яких питань. А ось кандидатура нинішнього заступника директора з навчально- виховної роботи Сергія Джавахішвілі  викликала бурхливу реакцію. Спочатку О. Усанова зачитала депутатське звернення Анни Павленко, в якому вказано, що цей кандидат, працюючи учителем хімії, сприяв тому, що учні цього навчального закладу брали участь в Менделєєвській олімпіаді в Санкт-Петербурзі (Росія). Павленко вказала, що олімпіада проходила на території країни-агресора. У дебатах взяли участь активіст Леонід Харченко і голова депутатської комісії з питань охорони здоров'я, освіти і соцзахисту Денис Терещенко. І згодом одноголосно - для участі в конкурсі кандидатуру Сергія Джавахішвілі погодили. 

Одноголосно погодили до участі в конкурсі кандидатури нинішніх директорів: гімназії №7 - Лариси Павлішевської, гімназії №8 - Валентини Шаргородської, гімназії №9 - Тетяни Камської.

Доповнено.

10.10.  Отримали погодження на участь в конкурсі й нинішня директорка ліцею №10 Наталія Мамон і ліцею №11 Наталія Бикова. А ось на посаду директора №12 погодили кандидатуру В'ячеслава Носкіна, зараз він методист. Працював вчителем, має спеціальність менеджер-економіст. Як ми писали раніше, незмінний керівник кременчуцької школи №12 Сергій Івановський не йде на конкурс директорів.

Доповнено.

10.15. На посаду директора школи №15 погодили кандидатуру Андрія Патерила. Зараз він працює заступником директора школи №24. Варто відмітити, нинішня директорка цього навчального закладу Тетяна Одерій подала документи на посаду директора ліцею №4 і її кандидатуру комісія, що засідає в мерії, погодила.

Доповнено.

10.20. Одноголосно погодили кандидатуру нинішнього директора школи №16 Олексія Довбні, а також школи № 17 - Валентини Марченко.

На участь в конкурсі погодили кандидатуру нинішньої директорки гімназії №18. Це - Валентина Шендрик, вона має педагогічний стаж 36 років. Стільки ж років трудового стажу має і нинішній директор школи №19 Андрій Пашедін. Його кандидатуру на участь в конкурсі теж погоджено.

Доповнено.

10.25. На конкурс на посаду директора ліцею-інтернату №21 допущено нинішнього директора Олександра Деньгу. Він має 19 років стажу. Погоджено до участі в конкурсі і кандидатуру Ольги Ратушної. Вона подала документи на вакантну посаду директора школи №23, на якій до цього й працювала.

Доповнено.

10.30.  Одноголосно погоджено до участі у конкурсі на посаду директора школи №24 кандидатуру нинішнього директора Валерія Фофанова. Він має 32 роки педагогічного стажу. Братиме участь в конкурсі й директор школи №26 - Володимир Сакун.

До участі в конкурсі погоджено одноголосно кандидатури нинішнього директор гімназії №27 Сергія Касюри, а також директора гімназії №28 - Івана Трохименка, який має 39 років педагогічного стажу.

Доповнено.

10.35 На засіданні комісії погодили також до участі в конкурсі кандидатуру нинішньої директорки гімназії №29 Любов Бордюг (її педстаж - 28 років) та кандидатуру Володимира Гребенюка, який працює на посаді директора гімназії №31. Його педстаж - 8 років.

Доповнено.

10.45 Сьогодні не розглядали документи на посаду директорів шкіл № 2, 5, 6, 13, 20, 23, 25, 30. У цих навчальних закладах ще не завершився строк контракту.

Тепер всіх кандидатів чекає письмовий іспит 18 червня.

Нагадаємо, у Кременчуці розпочався конкурс на посади директорів усіх шкіл: кандидатам можуть запропонуювати розібратися із жабою.

 

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

 

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися