Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 28 Февраля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Диспетчерські, аварійні, довідково-інформаційні підрозділи Кременчука мають бути забезпечені мобільним зв’язком


7 сентября 2017 12:30

Як відомо сьогодні, становище стаціонарних телефонних мереж у місті Кременчуці є плачебним.

 

Сьогодні на сесії Кременчуцької міської ради депутат Олександр Кальченко виступив із запитом стосовно направлення до установ міста Кременчука пропозиції забезпечити їхні диспетчерські, аварійні, довідково-інформаційні підрозділи мобільним зв’язком, а також розповсюдити мобільні номери серед населення міста шляхом розміщення відповідної інформації, як на інтернет-сайтах підприємств, так і на під’їздах багатоквартирних будинків міста.

«Сьогодні, в часи розвитку високих технологій, коли мобільними телефонами користується увесь світ, я був здивований тим, що одні з найбільш важливі установи нашого міста (підприємства – надавачі житлово-комунальних послуг, місцеві поліклініки, лікарні, аптеки, залізничний вокзал, автовокзал  тощо) користуються в своїй роботі лише стаціонарними телефонами.

На перший погляд відсутність мобільного зв’язку з установами міста не є великою проблемою. Але до мене, як до депутата Кременчуцької міської ради, розпочали надходити численні скарги кременчужан на те, що вони або не мають можливості, або не можуть додзвонитися до диспетчерських, аварійних та довідково-інформаційних служб установ через відсутність в останніх мобільного зв’язку»,- заявив депутат.

За його словами, сьогоднішнє становище стаціонарних телефонних мереж у Кременчуці є плачевним. У більшості мешканців багатоповерхівок відсутній телефонний зв’язок через систематичні крадіжки телефонного кабелю та, мабуть, небажання Укртелекому їх відновлювати.

«Тому люди змушені телефонувати аварійним, диспетчерським, довідково-інформаційним та іншим службам міста з мобільних телефонів. А такі дзвінки відчутно б’ють по гаманцям менш захищених верств населення, кількість яких в нашому місті та взагалі в Україні з кожним днем збільшується. Крім того, кременчужани скаржаться на те, що вони не можуть взагалі додзвонитися на стаціонарні телефони установ.

Враховуючи вищевикладене, керуючись Законом України «Про статус депутатів місцевих рад», пропоную міській владі звернутися до підприємств - надавачів житлово-комунальних послуг, закладів охорони здоров’я та підприємств, що надають транспортні послуги з пропозицією забезпечити їхні диспетчерські, аварійні, довідково-інформаційні підрозділи мобільним зв’язком, а також розповсюдити мобільні номери серед населення міста шляхом розміщення відповідної інформації, як на інтернет-сайтах підприємств, так і на під’їздах багатоквартирних будинків нашого міста», - заявив депутат О.Кальченко.

 

Колеги його підтримали.

 

Олег Булашев

 

 

 

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться