Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 29 Февраля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Дітей без щеплення від кору відтепер не пускатимуть до шкіл та дитсадків (доповнено)


25 января 2018 08:00
Дітей без щеплення від кору відтепер не пускатимуть до шкіл та дитсадків (доповнено)

Відтепер усіх нещеплених дітей області не пускатимуть до школи чи дитсадка без довідки про щеплення проти кору. У Департаменті охорони здоров'я області запевняють: все законно.

"Це не є якимось "позанормальним" заходом. Згідно з Законом України "Про захист населення від інфекційних хвороб", діти, які не щеплені проти дифтерії, кашлюку, правцю, в тому числі проти кору, не можуть бути допущеними до дитячого навчального закладу. Це просто виконання Закону України і все!", – запевнила головний позаштатний педіатр Департаменту охорони здоров'я в Полтавській області Світлана Писаренко  в коментарі hromadske.poltava.ua.

На нововведення відреагували і в управлінні освіти Полтави, де відповідне рішення підписала очільниця установи Леся Марталішвілі.

Дітям, яких не допустили до уроків через відсутність щеплення, мають організувати дистанційну чи екстернатну форму навчання.

Наразі відомо, що в деяких школах Полтави уже почали попереджувати батьків. Але жорстке рішення торкнеться усіх нещеплених дітей області й діятиме, доки маля не вакцинують. 

Доповнено

Директор департамента освіти Кременчука Геннадій Москалик повідомив Кременчуцькій газеті, що лист з Міністерства освіти про недопущення до навчання в школах і відвідування дитсадків дітей, які не мають щеплення проти кору, надійшов в Кременчук.

Він зазначив, що лист не зареєстрований в Мінюсті, тому його наразі використовують для розяснювальної роботи з батьками.

До кардинальних дій, такі як відсторонення від начання, у Кременчуці не вдаються.

Про те, що не надходило з обласного департаменту охорони здоровя якихось розпоряджень щодо недопущення до навчання в школах і відвідування дитсадків дітей, які не мають щеплення проти кору, повідомили в міському управлінні охорони здоровя.

Там нагадують, що наразі у Кременчуці щепленням проти кору мають 85-90% дітей. За те, що в Полтаві вдались до радикальних заходів і організували для дітей, які не пройшли вакцинацію від кору, дистанційне навчання, знагадують, що в обласному центрі вже зафіксрвані випадки кору.

Нагадаємо, кількість українців, які у 2017 році захворіли на кір, збільшилася у 70 разів порівняно із минулим роком.

Здебільшого хворіють діти, хоча реєструються і багато випадків цієї дитячої хвороби і серед дорослих. У Кременчуці жодного випадку не зареєстровано.

Лікарі дослідили, що найчастіше хворіють на кір українці, які були дітьмі в 90-х роках минулого століття.

 

Світлана Павленко

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться