Кременчуцька газета
Субота, 30 Вересня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

Ви є тут

Дитяча лікарня Кременчука отримала гуманітарну допомогу від БФ «Help heroes of Ukraine» майже на 1 млн грн

23 лютого 2023 17:45

І це не остання допомога фонду.

Сьогодні Кременчуцька міська дитяча лікарня отримала гуманітарну допомогу від одного з найбільших Благодійних фондів США - «Help heroes of Ukraine». Про це розповіли представники цього фонду у центральному регіоні екс-депутат міської ради, волонтер Дмитро Кавунник та волонтер Костянтин Рубан. За їхніми словами, до складу вантажу увійшло багато хірургічних наборів та допоміжних засобів.

«Вони допоможуть не тільки лікувати дітей, а й тим, хто їх лікує. Дитячій хірург, який нам допомагав збирати це замовлення, він просто радів, як дитя, якому подарували іграшку, побачивши ці набори», - розповів Д.Кавунник.

Він додав, що це перша допомога міській лікарні від американського фонду, але не остання. Найближчим часом схожий вантаж отримає лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька».

К.Рубан розповів, що БФ «Help heroes of Ukraine» входить до 10 лідерів, які допомагають саме Україні, а також входить в трійку нашої країни, які підтримують мешканців та військових.

«Дуже багато допомоги було саме військовим, понад 2 тисячі тонн гуманітарної допомоги ми вже розвезли по всій Україні», - зазначив Костянтин.

Медичні вироби використовуватимуться у різних відділеннях дитячого медзакладу. Про це розповів хірург лікарні Олег Давидов.

«Ними будуть проводитися, наприклад, дренування, пункція пероральної порожнини. Використовуватися вони будуть у відділеннях реанімації та інтенсивної терапії, соматичних відділеннях, у маніпуляційних кабінетах», - сповістив О.Давидов.

Він вказав на дуже високу якість медичних наборів.

«Там все: починаючи від масочки, закінчуючи шовним матеріалом, який буде використовуватися при виконанні цієї процедури», - розповів хірург.

За словами К.Рубана, сьогодні до лікарні привезли вантаж приблизно 1т 500 кг. Медичних препаратів тут немає. Але є дезінфектори та інші миючі засоби, халати для хірургів тощо.

Щодо загальної вартості гуманітарної допомоги, яку сьогодні привезли, то це до 1 млн грн.

 

Олена Сінтюріна

Фото та відео Олександра Попенка


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися