Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 4 Июня 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Для допитливих і завбачливих: YouControl запускає освітню програму

 

19 октября 2018 13:45

Після навчання перші три дні користування сайтом будуть безкоштовними. 

Команда YouControl запускає освітньої програму ‒ Академію бізнес-розвідки. Про це повідомляють на офіційній сторінці аналітичного агентства.

«У нашій системі все більше даних та можливостей. Навчитись ефективно їх використовувати допоможуть курси Академії бізнес-розвідки.

Ми запускаємо освітні курси, що допоможуть краще та швидше знаходити надійних контрагентів, будувати ефективну систему безпеки вашого бізнесу, знижувати репутаційні та економічні ризики та багато іншого», - резюмують організатори.

«Освітня програма від YouControl розрахована на користувачів усіх рівнів підготовки і досвіду в перевірці контрагентів. Користувачі початкового рівня отримають базові навички з комплаєнсу, а просунуті — знайдуть ряд корисних лайфхаків для роботи з системою. Поступово ми додаватимемо нові курси, що допоможуть поглиблювати знання про безпеку бізнесу”, — пояснює суть проекту Ігор Курочка, керівник відділу навчання YouControl.

Перший курс створений для того, щоб розказати про головні ризикові моменти співпраці з іншими компаніями. Водночас ви ознайомитесь з усіма можливостями системи YouControl.

Всім, хто пройде тест після навчання і не є користувачем Стандартної ліцензії, дарують подарунок: три дні тест-драйву YouControl, що включають у себе можливість перевірки 10 актуальних Досьє на день.

 

 

Аріна Алініна

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться