Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 28 Мая 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

До Світловодська у «Маркетопт» приїхав «Ревізор» з Наталею Кудряшовою

 

19 сентября 2017 17:20

Претендуючи на нагороду, заклади будуть проходити перевірки за п’ятьма критеріями: маркування, некондиційний товар, температурний режим, чистота та персонал.

 

До Світловодська сьогодні приїхала програма «Ревізор: Магазини» з її ведучою Наталею Кудряшовою. Про це повідомив сайт «Світловодськ».

За їх даними, «Ревізор» провів зйомку у магазині «Маркетопт», що знаходиться на Спецбуді (колишній кінотеатр Шевченка), а згодом у магазині «П'ятнадцятий» («Рагу»), що на площі.

Нагадаємо, "Ревізор: Магазини" – це відгалуження "Ревізора". Команда нового соціального реаліті вирушає у різні куточки України, щоб перевірити, наскільки чесні по відношенню до споживачів торгові точки. Під приціл потраплять супермаркети, магазини, ринки, ярмарки та будь-які інші місця торгівлі, зокрема й нелегальні. Претендуючи на нагороду, заклади будуть проходити перевірки за п’ятьма критеріями: маркування, некондиційний товар, температурний режим, чистота та персонал.

Команда "Ревізор: Магазини" покаже глядачам виробничий цех, якщо такий є, складські приміщення і торговий зал. У кожному місті буде перевірятися кілька локацій, даючи глядачам відповідь, де безпечно купувати продукти, а де це робити не варто. – Український ритейл і, зокрема, маркети дуже запущені. А їх проблеми стосуються кожного. Ми можемо не ходити в ресторани, але хліб у магазинах купуємо всі, – каже керівник творчого об’єднання Вікторія Бурдукова.

Ведучою "Ревізор: Магазини" стала експерт із розвитку супермаркетів "Страстей за Ревізором" Наталія Кудряшова. Для неї не існує слів "ні", "не знаю", "не хочу", коли йдеться про її роботу. Її неможливо підкупити чи умовити. – Я знаю усі секрети роботи магазинів зсередини, адже пройшла шлях від касира до директора супермаркету, – розповідає ведуча. – І готова показати українцям усю правду про те, що ж діється "за лаштунками", щоб уберегти їх від неякісної продукції та поганого сервісу.

 

Джерело: revizor.novy.tv/ua/pro-revizor-magazini
 

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться