Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Середа, 23 Червня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

До уваги користувачів ЦНАПу: у земельних послугах внесені деякі зміни

 

 

4 липня 2019 14:35

На чотири послуги.  

Про новації у земельному законодавстві, які потягли зміни у назві деяких послуг у формі бланків заяв, у строках надання послуг, тощо говорили 3 липня 2019 року під час чергового щотижневого навчання з підвищення кваліфікації адміністраторів ЦНАП.

Доповідачами виступили начальник відділу у м. Кременчуці міськрайонного управління у Кременчуцькому районі та Кременчуці, Горішніх Плавнях Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області Ірина Каргашева та фахівець відділу Марина Сушко. 
У центрі уваги розглянули замовлення послуг 36-01 – 36-22. 

З усіма внесеними змінами можна буде детально ознайомитися у відповідних інформаційних картках послуг на сайті cnap-kremen.gov.ua.

До уваги користувачів ЦНАПу!

1. Послуги: 
36-01 «Видача відомостей з документації із землеустрою, що включена до державного фонду документації із землеустрою»,

36-02 «Виправлення технічної помилки у відомостях з Державного земельного кадастру, допущеної органом, що здійснює його ведення, з видачею витягу»,

36-14 «Видача довідки з Державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями»,

36-16 «Видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки»
можна замовити онлайн та звернутися до ЦНАП лише один раз для отримання результату послуги (земельна ділянка повинна знаходитися у межах м. Кременчука).

 Детальні відео-інструкції з реєстрації особистого кабінету та подачі електронних заявок розміщені на сайті ЦНАП за посиланням https://cnap-kremen.gov.ua/eposlugi/index

2. Послугу 36-12 «Державна реєстрація земельної ділянки з видачею витягу із Державного земельного кадастру» можна замовити онлайн на сайті e.land.gov.ua за допомогою електронного цифрового підпису та звернутися до Кременчуцького ЦНАП за отриманням результату послуги. При цьому земельна ділянка може знаходиться у будь-якому куточку України.
У традиційний спосіб подати необхідний пакет документів для отримання послуг 36-01 – 36-22 можна як у головному офісі, так і у відділеннях ЦНАП нашого міста.

Детальну консультацію фахівця відділу у м. Кременчуці міськрайонного управління у Кременчуцькому районі та мм. Кременчуці, Горішніх Плавнях Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області можна отримати у головному офісі ЦНАП (каб. 15) щосереди з 13.00 до 16.00.

 

 

За матеріалами джерела

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися