Кременчуцька газета
П'ятниця, 2 Червня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Досвід бездарного реформування медицини Кременчука завтра вивчатимуть куратори медицини з усієї країни

30 жовтня 2019 13:45

На засіданні, яке триватиме 2 дні обговорюватимуться питання Національного контексту реформ в охороні здоров’я, про виклики реформування медичної галузі в аспектах сприйняття медичними працівниками, пацієнтами та органами місцевого самоврядування, можливості місцевої влади в реалізації медико-соціальних проблем пацієнтів та інші.

 

Завтра у Кременчуці зберуться куратори медицини з усієї країни аби обговорити реформи у медицині. Відповідне зібрання у нашому місті проводить Асоціація міст України.

Поки що про цей великий хурал у мерії нічого не кажуть, бо, мабуть, розуміють, що вихвалятися їм особливо нічим. Кременчужани досі не можуть восприйняти реформування командою мера Віталія Малецького стоматогогічних поліклінік і створення однієї, у який тепер черга на тижні наперед, а ще не розуміють містяни навіщо з поліклініки по вул Мазепи ( колишня Бутиріна) лікарів перевели у далеке приміщення на набережну Дніпра. Також не розуміють кременчужани чому в місті не має комунального МРТ, чому зарплати лікарів інколи зашкалюють, чому....

І таких "чому" можна приводити безліч.  

Але Асоціація вирішила провести засідання саме у Кременчуці. На засіданні, яке триватиме 2 дні обговорюватимуться питання Національного контексту реформ в охороні здоров’я, про виклики реформування медичної галузі в аспектах сприйняття медичними працівниками, пацієнтами та органами місцевого самоврядування ( доповідач Максим Середа, начальник управління охорони здоров’я виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області), можливості місцевої влади в реалізації медико-соціальних проблем пацієнтів. Реалізація цільових медичних програм м.Кременчука (доповідач Ольга Усанова – заступник міського голови м. Кременчука) тощо.

1 листопада поважні гості планують відвідання КНМП «Лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька».

Серед гостей: представник Міністерства охорони здоров’я України, Віктор Лисак - керівник Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА, Світлана Осташко – аналітик Аналітичного центру АМУ, представник Національної служби здоров’я України, Бабський Андрій - заступник міського голови Дніпра, Бока Валентина - перший заступник  Жовтоводського міського голови, Пасенко Людмила - заступник міського голови Бориспіля, Беспоясна Валентина - заступник директора управління охорони здоров’я Одеси, Даньчак Василь - начальник відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Тернопіля, Соколат Юрій - начальник управління охорони здоров’я Харківа тощо.

 

Олег Булашев

 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися