Вы здесь

Дві червоні, швидка та бій на полі: Кремінь поступився Інгульцю

12 октября 2019 11:30

Кремінь - Інгулець - 0:3

11 жовтня, футболісти Кременя зіграли з один із лідерів Першої ліги - Інгульцем з Петрово. Кремінь перед матчем підсилив новачок Артем Недоля.

Підопічні Володимира Прокопіненкап тайм закінчували в меншості - поле покинув Дмитро Зозуля, який отримав другу жовту. Також невдало оступився гравець Інгульця, який покидав поле на ношах. Футболіст отримав пошкодження коліна, чи серйозна травма - покаже обстеження в лікарні.

У другому таймі Інгулець відкриває рахунок -  видаляютьпісля розіграшу штрафного м'яч у ворота Кременя відправив Фатєєв. За кілька хвилин видаляють ще одного гравця Кременя - Олександру Городенку показали пряму червону картку. Перевагу гостей на 82 хвилині збільшив кращий бомбардир Першої ліги Січенава - 0:2. Третій гол-красень під поперечину забив Ковальов, який поставив останню крапку в матчі.

Кремінь - Інгулець - 0:3 (0:0)

Голи: Фатєєв 74, Січенава 82, Ковальов 88

Вилучення: Зозуля 44, Городенко 77

Кремінь: Будюк, Сидоренко, Зозуля, Гончаренко, Ченбай, Скоблов, Воронченко, Недоля, Кошман, Павлик, Тарануха. Запасні: Олійник, Закорський, Городенко, Куць, Масалов, Козьбан, Єрмаченко, Удод. В.о. головного тренера: Володимир Прокопіненко

Інгулець: Шуст, Клименко, Мішуренко, Козак, Фатєєв, Павлов, Балан, Щедрий, Січенава, Ковальов, Ігнатьєв. Запасні: Льопка, Елла Кен, Коваленко, Лобода, Писко, Коробка, Кучеренко, Марчук. Головний тренер: Сергій Лавриненко

Наступний матч Кремінь зіграє з Ворсклою у понеділок 14 жовтня. Початок гри о 13.00.

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию