Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Неділя, 23 Січня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Дві кременчуцькі квартири стануть службовими підрозділу Міжвідомчого центру спеціальної підготовки (Доповнено)

 

19 липня 2021 13:20

Для військовослужбовців 5 управління.

На сайті Кременчуцької міськради оприлюднили проєкт рішення про включення квартир до числа службових жилих приміщень та закріплення їх за 5 управлінням (Міжвідомчий центр спеціальної підготовки) Центру спеціальних операцій боротьби з тероризмом, захисту учасників кримінального судочинства та працівників правоохоронних органів Служби безпеки України. Йдеться про квартири на вулиці Героїв України, буд. 21, кв. 111 (пл. 16,3 кв м) та Героїв України, буд. 23, кв. 64 (пл. 18,6 кв м).

Дане включення відбуватиметься на виконання Міської програми забезпечення службовим житлом військовослужбовців та працівників силових структур, підрозділи яких розташовані на території Кременчука на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням Кременчуцької міської ради від 11.03.2021 р.

«5 управління (Міжвідомчий центр спеціальної підготовки) Центру спеціальних операцій боротьби з тероризмом, захисту учасників кримінального судочинства та працівників правоохоронних органів Служби безпеки України звернулося до міського голови із листом-клопотанням щодо розгляду питання про включення квартир до категорії службових жилих приміщень та закріплення їх за 5 управлінням (Міжвідомчий центр спеціальної підготовки) з метою їх подальшого надання у статусі «службове жиле приміщення» для військовослужбовців 5 управління», - сказано у пояснювальній записці до проекту рішення.

Відповідно до Програми житлові приміщення, які виділяються для забезпечення службовим житлом військовослужбовців та працівників силових структур, підрозділи яких розташовані на території міста Кременчука, рішенням міської ради переводяться у службові, з подальшим наданням учасникам програми у якості службових жилих приміщень.

Доповнено

18 серпня на позачерговій сесії Кременчуцької міської ради це питання затвердили.

Дивіться Онлайн: позачергова сесія Кременчуцької міської ради 18 серпня 2021

 

Марина Соловей

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

 

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися