Кременчуцька газета
Субота, 24 Лютого 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

Екс-директор Кременчуцького учбово-виробничого підприємства Українське товариство сліпих Грішин програв апеляцію

15 листопада 2022 12:15

Судова справа.

 

Днями колегія суддів судової палати у цивільних справах Полтавського апеляційного суду розглянула увідкритому судовомузасіданні в м.Полтаві цивільну справу за апеляційною скаргою Юрія Грішина на рішення Крюківського районного суду м. Кременчука Полтавської області від 09 червня 2022 року, в складі судді Маханьковим О.В., у справі за позовом Ю.Грішина до Кременчуцького учбово-виробничого підприємства Українське товариство сліпих про визнання недійсним наказу №34-п від 18.10.2021.

Як сказано у постанові суду, у грудні 2021 року Ю.Грішин звернувся до суду з позовом до Кременчуцького учбово-виробничого підприємства Українське товариство сліпих про визнання недійсним наказу №34-п від 18.10.2021 року.

Позовні вимоги обґрунтовано тим, що до 18 жовтня 2021 він перебував на посаді директора Кременчуцького учбово-виробничого підприємства Українського товариства сліпих та незаконно був звільнений на підставі наказу Кременчуцького учбово-виробничого підприємства Українського товариства сліпих № 34-п від 18.10.2021.

Вважає вказаний наказ про його звільнення за одноразове грубе порушення трудових обов`язків за п.1 ст. 41 КЗпП України недійсним, оскільки підписаний заступником директора Кременчуцького учбово-виробничого підприємства Українського товариства сліпих Бутенко Н.М., яка не мала права його підписувати та видавати.

В зв`язку з допущеним під час його звільнення порушеннями трудового законодавства, він змушений звернутися до суду за захистом своїх трудових прав.

Рішенням Крюківського районного суду м. Кременчука Полтавської області від 09 червня 2022 року у задоволенні позовних вимог Ю.Грішину відмовлено.

Відмова в задоволенні вимог обґрунтована не доведеністю позивачем правових підстав для визнання оспорюваного наказу недійсним.

Не погодившись з даним судовим рішенням, Ю.Грішин оскаржив його в апеляційному порядку.

В апеляційній скарзі, посилаючи на порушення норм матеріального та процесуального права, невідповідність висновків суду обставинам справи, просив скасувати рішення суду першої інстанції та ухвалити нове, яким задовольнити позовні вимоги в повному обсязі.

Заперечуючи одноразове грубе порушення ним трудових обов`язків як керівником, апелянт вказує, що суд залишив поза увагою акт від 06.102021 р., складений та підписаний працівниками учбово-виробничого підприємства , який колегіально спростовує незаконність його дій та доводить незаконність дій комісії ЦП УТОС по проведенню перевірки роботи комбінату.

Колегія суддів, перевіривши матеріали справи та доводи апеляційної скарги, приходить до висновку про відсутність підстав для її задоволення.

Тож апеляційну скаргу Ю.Грішина суд залишив без задоволення.

Рішення Крюківського районного суду м. Кременчука Полтавської області від 09 червня 2022 року суд залишив без змін.

Постанова апеляційного суду набирає законної сили з дня її прийняття і може бути оскаржена до Верховного Суду протягом тридцяти днів шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до суду касаційної інстанції.

Земельна ділянка УТОСу в Кременчуці стала каменем спотикання

У мерії Кременчука чекають представників керівництва УТОСу чи інвестора, що збирається зводити багатоповерхівку в центрі міста

УТОСівці звернулися до Президента України - щоб розібрався з ситуацією довкола гуртожитка у Кременчуці (Уточнено)

Питання будівництва на місці гуртожитку УТОС нової багатоповерхівки може зрушити з місця: директора кременчуцького УТОС Грішина звільнено

 

Олег Булашев


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися