Кременчуцька газета
Понеділок, 4 Грудня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

 

Ви є тут

Екс-губернатора Бугайчука планується переобрати Головою наглядової ради Кременчуцького заводу комунального устаткування

15 листопада 2022 12:00

Само підприємство минулий рік спрацювало прибутково, хоча і знизило суму прибутку, у порівнянні з 2020 роком, майже в 3 рази.

 

Приватне акціонерне товариство "Кременчуцький завод комунального устаткуванняповідомило, що Наглядова рада Товариства, прийняла рішення про скликання річних загальних зборів акціонерів Товариства. Загальні збори будуть проведені дистанційно 20 грудня 2022 року (дата завершення голосування).

Серед питань проекту порядку денного разом розгляд звіту Директора про результати фінансово-господарської діяльності Товариства за 2021 рік та його затвердження, розгляд звіту Наглядової ради Товариства за 2021 рік та його затвердження, затвердження річного звіту Товариства за 2021 рік, затвердження порядку розподілу прибутку Товариства за 2021 рік, рішення про припинення повноважень  Голови та члена наглядової ради, обрання Голови та члена Наглядової ради та інші.

Зазначимо, що акціонерам буде запропоновано затвердити наступний порядок розподілу прибутку Товариства за 2021 рік: дивіденди не нараховувати, прибуток віднести на розвиток підприємства.

До речі, підприємство минулий рік спрацювало прибутково (75 тис грн.), хоча і знизило суму прибутку, у порівнянні з 2020 роком, майже в 3 рази, коли прибуток складав 241 тис грн..

Щодо питання про припинення повноважень  Голови та члена наглядової ради, то планується припинити повноваження Голови наглядової ради Бугайчука Віктора Михайловича, члена наглядової ради Бугайчук Тетяни Василівни.

Наступним питанням їх планується обрати на новий строк.

«Обрати на новий строк Головою наглядової ради Бугайчука Віктора Михайловича (представник акціонера  Бугайчук Тетяни Василівни), членом наглядової ради Бугайчук Тетяну Василівну (акціонер)»,- сказано в проекті рішення.

Нагадаємо, з 1997 року по 1999 В.Бугайчук працював комерційним директором заводу комунального устаткування, а з 1999 року по 2002 рік — директором цього підприємства.

З 2002 по 2010 рік працював директором ЗАТ «Кременчуцька електротехнічна компанія АМПЕР».

З липня 2010 року призначений на посаду голови наглядової ради ТОВ «АВМ-АМПЕР».

З 2010 року — депутат Кременчуцької міської ради. Балотувався в мери Кременчука.

2 березня 2014 року Указом в.о. Президента України № 216/2014 призначений на посаду голови Полтавської обласної державної адміністрації.

12 листопада 2014 року Віктор Бугайчук склав із себе повноваження голови Полтавської обласної адміністрації через те, що ВО «Свобода» не потрапила до Верховної Ради України VIII скликання та партійну позицію, що відповідальність має нести нова коаліція у парламенті.

Він на той час був членом Всеукраїнського об'єднання «Свобода».

18 листопада 2014 року президент Порошенко звільнив голову Полтавської обласної державної адміністрації Віктора Бугайчука. Про це йдеться в указі № 887.

Очолює правління громадської організації «Асоціація підтримки підприємства «Рада директорів промислових підприємств малого та середнього бізнесу».

Одружений. Виховує 2 синів.

 

Олег Булашев

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися