Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 4 Июля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Екс-начальник поліції Горишніх Плавнів очолив Харківський відділ поліції

 

28 ноября 2017 08:20

Новопризначений очільник запевнив, що робота відділу поліції буде побудована на взаєморозумінні з особовим складом, органами місцевого самоврядування та громадськістю.

Нового очільника Харківського відділу поліції Валерія Уманця, який ще недавно керував поліцією Горишніх Плавнів, особовому складу представив заступник начальника ГУНП в Харківській області підполковник поліції Сергій Чиж. Наказом Головного управління на цю посаду призначений підполковник поліції Валерій Уманець.

Як зазначив Сергій Чиж, багаторічний досвід роботи та професіоналізм нового керівника сприятиме ефективній та якісній роботі підрозділу.
У свою чергу, новопризначений очільник запевнив, що робота відділу поліції буде побудована на взаєморозумінні з особовим складом, органами місцевого самоврядування та громадськістю.

Валерій Уманець розпочав службу в ОВС з 2002 року на посаді оперуповноваженого відділу ДСБЕЗ Кременчуцького МУ УМВС України в Полтавській області. Також обіймав керівні посади - заступника начальника Управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Полтавській області, першого заступника начальника Козельщинського РВ УМВС України в Полтавській області.

До призначення в Харківський відділ поліції очолював відділення поліції № 2 Кременчуцького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області.

Нагадаємо, колишній керівник поліції Кременчука полковник Олександр Коцар офіційно очолив Київський відділ поліції Харкова.

Раніше генерал поліції Олег Бех поїхав на службу в Харків

 

Олег Булашев

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться