Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понедельник, 13 Июля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Як екс-начальник поліції Кременчука Захарченко рятував головного копа міста Ботвину

 

7 марта 2018 12:20
Як екс-начальник поліції Кременчука Захарченко рятував головного копа міста Ботвину

Вже вдруге головного поліціянта Кременчука рятує обласне керівництво

Сьогодні начальнику Нацполіції Кременчука знову знадобилась допомога керівництва з області. Коли на прийом громадян до Віталія Ботвини прийшли активісти, то їх не одразу їх пустив в приміщення відділу Нацполіції Кременчука.

Правоохоронці, що чергували на вході передали своєрідний ультиматум від керівника кременчуцької поліції: хочете потрапити на прийом до головного поліціянта Кременчука – йдіть по одному, і байдуже, що люди прийшли з колективним зверненням і в усіх одне й те саме питання.

Нагадаємо, що кременчуцькі активісти (представники «Азову», ГО «АТО –Майдан Кременчук» прийшли до відділу Національної поліції Кременчука, аби поцікавитися, чи брали участь кременчуцькі  підрозділи Національної поліції Кременчука у ліквідації наметового містечка на вулиці Грушевського і площі Незалежності у Києві, що мало місце 3 березня цього року. (Тоді активістів преставники силових підрозділів під час затримання поставили на коліна).

Після деяких переговорів спочатку пропустили двох активістів. І вже коли всередині приміщення активістів затримали чергові і знову довелось доводити, що всі мають одну справу, тому буде доцільніше зайти всім, з’явився заступник начальника управління Нацполіції Полтавщини Денис Захарченко.

Він розпорядився, аби активістів, які в цей час мокли під дощем, пустили всіх в кімнату, де проводять прийом громадян.

Питання, чому цого не зробив його колега, начальник поліції Кременчука, Віталій Ботвина, залишається відкритим. Бо під час зустрічі відповідь не прозвучала.

Натомість у його присутності кременчужани звернулись до Дениса Захарченка, який раніше працював начальником міліції, а потім поліції Кременчука:

«Наведіть в місті лад. Коли ви були, у Кременчуці був порядок».

Варто зазначити, що відома кременчуцька правозахисниця, колишня член Громадської ради при міськуправлінні міліції Ніна Дашко звернулася з відкритим листом до громади міста та правоохоронців. «Кременчук, більш мстивої і бездіяльної поліції, якою стала «нова» поліція на чолі з Ботвиною, ще не бачив…», - заявила вона.

Також нагадаємо, що це вже вдруге за останній час, що екс-начальник поліції Денис Захарченко рятує свого кременчуцького  колегу Віталія Ботвину. Під час подій біля магазину будівельних товарів, що мали місце в Коременчуці в лютому цього року, саме Денис Захарченко врегульовував ситуацію. Віталій Ботвина зявився на місці, коли загострення спало.

Нагадаємо,керівник поліції Кременчука Ботвина за рік наростив грошові активи та показав у декларації про доходи ще одну квартиру

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться