Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Субота, 23 Січня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Екс-нардеп з Полтавщини став тимчасово виконуючим обов’язки керівника «Інституту медицини праці ім. Ю.І. Кундієва»

 

24 листопада 2020 15:00

 Під керівництво академіка НАН України Ю.І.Кундієва Інститут здобув міжнародне визнання.

Постановою Бюро Президії Національної Академії медичних наук України від 06 листопада 2020 року № 18/1 екс-нардепа Костянтина Іщейкіна призначено тимчасово виконуючим обов’язки директора ДУ «Інститут медицини праці ім. Ю.І. Кундієва НАМН України».

Про це йдеться на офіційній сторінці Інституту. 

Зазначимо, що Інститут медицини праці НАМН України (до 1991 року — Київський науково-дослідний інститут гігієни праці та профзахворювань Міністерства охорони здоров’я України) був заснований у 1928 році. Під керівництво академіка НАН України Ю.І.Кундієва Інститут здобув міжнародне визнання.

Перші наукові дослідження проводилися з профілактики професійних захворювань і травматизму у сільському господарстві та на цукрових заводах, а також з токсикології пестицидів, фізіології м’язової діяльності, теплообміну організму працюючих.

У післявоєнні роки наукові розробки інституту були спрямовані на оздоровлення умов праці в гарячих цехах металургійних заводів та в нафтопереробній промисловості, було також розширено масштаби досліджень з гігієни та фізіології праці в сільському господарстві.

В наступний період в інституті проводилися дослідження з гігієни праці та професійної патології в сільському господарстві, електрозварювальному виробництві, на теплових електростанціях.

З 1979 по 1990 рік Інститут очолював розробку проблеми «Наукові основи гігієни села» в масштабі Радянського Союзу.

Протягом багатьох років співробітники інституту брали активну участь у ліквідації медичних наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Інститут приймав активну участь у виконанні Національної програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища (1996-2000), був виконавцем окремих завдань Державної програми «Здоров‘я нації» (протягом 2005-2010), є активним учасником Державної програми «Профілактика ВІЛ/СНІД на робочому місці», а також одним з розробників Державної програми «Здоров’я-2020: український вимір».

Довідково.

Костянтин Євгенович Іщейкін (нар. 11 вересня 1975, у Полтаві) — український політик, медик, педагог та науковець. Народний депутат України VIII скликання. Заслужений діяч науки і техніки України, доктор медичних наук, професор.

 

 

Олег Булашев

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

 

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися