Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понеділок, 6 Лютого 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Екс - прокурор Кременчука Демченко не пройшов конкурс аби працювати в Офісі Генпрокурора

29 серпня 2022 12:45

А ось колишній перший заступником прокурора Кременчука Денис Ковінько набрав найбільшу кількість балів на посаду прокурора другого відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням та підтримання публічного обвинувачення управління процесуального керівництва досудовим розслідуванням та підтримання публічного обвинувачення Департаменту нагляду за додержанням законів органами безпеки Офісу Генерального прокурора.

 

 

Завершено конкурс на зайняття 32 вакантних посад в Офісі Генерального прокурора. Члени Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів України прийняли рішення "Про затвердження рейтингової таблиці кандидатів на вакантні посади прокурора першого відділу процесуального керівництва та підтримання публічного обвинувачення управління процесуального керівництва та підтримання публічного обвинувачення у кримінальних провадженнях щодо злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту, Департаменту протидії злочинам, вчиненим в умовах збройного конфлікту, Офісу Генерального прокурора".

Саме в цьому конкурсі приймав участь екс-прокурор Кременчука Дмитро Демченко (на фото). 

Найбільшу суму балів набрав Іван Чижевський ( 18,21), а пан Демченко - 11,61 і це ближче до кінця рейтингу. Найменше балів набрав Дмитро Радковський - 8,72.

У наступному конкурсі на заняття вакантної посади прокурора другого відділу процесуального керівництва та підтримання публічного обвинувачення управління процесуального керівництва та підтримання публічного обвинувачення у кримінальних провадженнях щодо злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту, Департаменту протидії злочинам, вчиненим в умовах збройного конфлікту, Офісу Генерального прокурора Дмитра Демченко по балам обігнав ще один прокурор з Кременчука - Андрій Ярмишко. Він набрав 13,15 балів, а Д.Демченко лише 11,61 бал, що знову таки не дає йому права зайняти вакантну посаду.

Пан Демченко приймав участь і в ще одному конкурсі на посаду прокурора першого відділу організації процесуального керівництва управління організації процесуального керівництва під час досудового розслідування злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту, Департаменту протидії злочинам, вчиненим в умовах збройного конфлікту, Офісу Генерального прокурора.

Там найбільшу суму балів має Михайло Юревич - 17,885, а Д.Демченко далеко від нього і має лише 11,78 балів, що ближче до кінця рейтингу.

Зазначимо, що переможцем конкурсу на вакантну посаду прокурора другого відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням та підтримання публічного обвинувачення управління процесуального керівництва досудовим розслідуванням та підтримання публічного обвинувачення Департаменту нагляду за додержанням законів органами безпеки Офісу Генерального прокурора став Денис Ковінько 18,335 балів). Саме Д.Ковінько працював першим заступником прокурора Кременчука, коли місцеву прокуратуру очолював прокурор Анатолій Скрипка.

Екс-прокурор Кременчука Демченко хоче працювати в Офісі Генпрокурора - напрямок будь-який, але в Києві: від кіберзлочиності до "відділу війни"

Прокурор Демченко нібито і є, а на роботі - майже немає: з березня 2021 по липень 2022 він майже не працював

 

Олег Булашев

 

 

 

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися