Кременчуцька газета
Середа, 21 Лютого 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

Фахівці групи «Прозорість і підзвітність» виявили ризики у придбанні електрообладнання для тролейбусного управління у Кременчуцькій громаді

12 лютого 2024 16:30

Подробиці.

Звернути увагу на можливі ризики, пов’язані з закупівлею електрообладнання для тролейбусного управління у Кременчуці. Такі рекомендації надала громаді робоча група «Прозорість і підзвітність» за результатами подальшого розгляду питання.

«Фахівці зазначили, що можливі ризики є. Так, ФОП, який виграв тендер, отримав дозвіл на використання технічних умов у повʼязаної юрособи – в ТОВ, де є керівником. Це може спричинити здорожчання продукції», – розповів начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін.

Податківці розповіли, що з відкритих джерел проаналізували очільників ТОВ. Виявилося, що головний бухгалтер – засновник 35 і керівник 472 юридичних осіб по Україні. Одна людина фізично не може керувати водночас стількома підприємствами. Спеціалісти роз'яснили, що таке використання посадової особи свідчить про те, що суб’єктів господарювання створюють для певної схеми. Це той сигнал, на який обов’язково мають звертати увагу замовники закупівлі.

Крім того, податківці вибірково проаналізували товари з переліку. Акцентували увагу, що перемикач поворотів світла «Богдан» онлайн можна придбати орієнтовно за 1 тис. грн. ФОП, що виграв тендер, пропонує ціну за такий товар – 5,7 тис. грн. Цей ризик також потрібно врахувати. Представники громади зазначили, що внутрішній аудит вийшов на перевірку комунального підприємства.

«Громада має відпрацювати моменти, на які звернули увагу фахівці робочої групи «Прозорість і підзвітність». Врахувати рекомендації, щоб надалі оперативно реагувати на ризики й не допускати, щоб вони ставали порушеннями», – додав Філіп Пронін.

У Полтавській ОВА зацікавились ще однією закупівлею Кременчуцького тролейбусного управління

Директор Кременчуцького тролейбусного управління Вертюх у 2022 році придбав квартиру

Що дратує кременчужан в роботі громадського транспорту: маловмісні автобуси, інколи брудні маршрутки, холодні тролейбуси

Кременчуцьке тролейбусне управління оголосило про закупівлю електронного обладнання для транспорту

У Кременчуці продовжують сумнівні закупівельні традиції

 

Клим Соколов 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися