Кременчуцька газета
Середа, 7 Червня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Ferrexpo Костянтина Жеваго передала партію медичних препаратів у Суми

15 червня 2022 11:30

“Із самого початку російського військового вторгнення в Україну наша Компанія уважно вивчає ситуацію та потреби різних областей нашої країни. Менеджмент Ferrexpo й особисто Костянтин Жеваго оперативно розглянули звернення Управління охорони здоров’я Сумської ОДА й організували придбання всіх необхідних ліків. Препарати вже доставлені в Суми й використовуються медичними працівниками для надання допомоги пацієнтам”.

 

Ferrexpo передала в місто Суми медикаменти загальною вартістю понад 5,7 млн. гривень.  Компанія відгукнулася на прохання Управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації (ОДА) і придбала необхідні для надання медичної допомоги населенню препарати. 

До партії допомоги увійшли антибіотики, протизапальні, антибактеріальні та знеболюючі препарати, розчини для ін’єкцій, серцево-судинні та інші вузькоспеціалізовані ліки.  

“Із самого початку російського військового вторгнення в Україну наша Компанія уважно вивчає ситуацію та потреби різних областей нашої країни. Менеджмент Ferrexpo й особисто Костянтин Жеваго оперативно розглянули звернення Управління охорони здоров’я Сумської ОДА й організували придбання всіх необхідних ліків. Препарати вже доставлені в Суми й використовуються медичними працівниками для надання допомоги пацієнтам”, - повідомили в Ferrexpo. 

Ferrexpo, яка входить у ТОП-3 світових експортерів високоякісних залізорудних окатків з виробничими потужностями в Україні, створила Спеціальний Гуманітарний фонд, який вивчає потреби громад і оперативно організовує їх забезпечення. До даного процесу залучений менеджмент Компанії, керівники на місцях та інші співробітники, які об'єднують свої зусилля й допомагають українцям у цей вкрай важкий для країни час.   

Довідка про Ferrexpo:

Ferrexpo – швейцарська залізорудна компанія з активами в Україні. Акції Ferrexpo входять до преміального лістингу Лондонської фондової біржі за індексом FTSE 250 (тікер FXPO). Група виробляє високоякісні залізорудні окатки преміум-класу для металургійної промисловості, які порівняно з  використанням більш поширених видів залізорудної сировини дозволяють зменшити викиди вуглецю і підвищити продуктивність виробників. Підприємства Ferrexpo забезпечують сировиною світову металургійну промисловість понад 50 років. У 2021 році Група виготовила 11,2 мільйонів тонн залізорудних окатків, завдяки чому компанія Ferrexpo стала 3-м найбільшим експортером окатків у світі з часткою ринку приблизно 9%. Група має широку клієнтську базу, до якої входять сталеливарні підприємства по всьому світу, у тому числі в Австрії, Німеччині, Японії, Південній Кореї, Тайвані, Китаї, Словаччині, Чехії, Туреччині, В’єтнамі та США. Додаткову інформацію можна знайти на сайті www.ferrexpo.com.

Нагадаємо, Географія допомоги Ferrexpo Костянтина Жеваго не обмежується лише Полтавською областю: виділено фінансування гуманітарних потреб у розмірі 12,5 млн доларів

Ferrexpo Костянтина Жеваго продовжує підтримувати медичні заклади Кременчука

Нагадаємо, за сприяння компанії «Ferrexpo» та депутата Богдана Лазоренка у гуртожитку для ВПО покращується добробут.

За кошти Горішніх Плавнів та компанії Ferrexpo закупили побутову техніку для гуртожитку із ВПО.

Ferrexpo Костянтина Жеваго долучилася до порятунку еко-парку Фельдмана.

Нагадаємо, компанія Ferrexpo Костянтина Жеваго придбала два екскаватори для комунальників Чернігова.

Фонд Ferrexpo Костянтина Жеваго передав понад 5 тон корисного вантажу для ВПО у Полтаві.

Компанія Ferrexpo Костянтина Жеваго придбала екскаватор для селища Макарів

Компанія Ferrexpo Костянтина Жеваго долучилася до вирішення проблем із водопостачанням у Миколаєві

По 500 бронежителів та касок передали військовим і правоохоронцям Полтавщини компанія Ferrexpo Костянтина Жеваго та Біланівський ГЗК

Ferrexpo Костянтина Жеваго придбала комунальну техніку для потреб міста Охтирка

 

Олег Булашев


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися