Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Середа, 22 Березня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Ferrexpo знову стала найбільшим платником податків на Полтавщині

Ми в Telegram

17 березня 2023 15:30

Сумарно Ferrexpo за останні п’ять років сплатила $725 млн податкових платежів до бюджетів усіх рівнів, згідно з середнім офіційним курсом гривні до долара США за рік. Зокрема, у 2021 році понад 8,3 мільярдів гривень, а 2020 року 4,5 мільярдів гривень.

 

У 2022 році гірничо-збагачувальні комбінати групи Ferrexpo сплатили 6,3 мільярдів гривень податків у бюджети України всіх рівнів, повідомляє GMK Center. За даними видання, це розмістило компанію у ТОП 10 найбільших платників податків України.

Внесок підприємств на рівні області теж є вагомим. Частка Ferrexpo в податкових надходженнях бюджету Полтавської області складає 29%. Компанія забезпечила 534 мільйони гривень або 64% податкових надходжень до бюджету Горішньоплавнівської громади Полтавської області, що є центром діяльності Ferrexpo. Відповідно Ferrexpo забезпечує розвиток міста Горішні Плавні із населенням 55 тисяч осіб та Полтавської області з населенням понад півтора мільйони.

У 2022 році попри 46% падіння обсягів виробництва та зниження цін на світових ринках на залізорудну сировину на 24% (Fe62% CFR Китай), Ferrexpo збільшила суму платежів у місцеві бюджети на 13% та суму рентних платежів на 70%. Зростання сум рентних платежів зумовлено відповідними змінами в Податковому кодексі щодо механізму нарахування ренти за користування надрами для добування залізних руд.

Сумарно Ferrexpo за останні п’ять років сплатила $725 млн податкових платежів до бюджетів усіх рівнів, згідно з середнім офіційним курсом гривні до долара США за рік. Зокрема, у 2021 році понад 8,3 мільярдів гривень, а 2020 року 4,5 мільярдів гривень.

У компанії говорять, що продовжують працювати, забезпечувати роботою українців, створювати додану вартість та забезпечувати податкові надходження до бюджетів України. У Ferrexpo додають, що саме це є запорукою підтримки життя в Україні сьогодні та її розбудови і відновлення в майбутньому.

Відчуження 40% акцій Ferrexpo підірве довіру американських і британських інвесторів щодо України

Компанія Ferrexpo підтримує поступ до гендерної рівності в Україні

 

Клим Соколов 

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися