Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вівторок, 24 Листопада 2020
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Фіолетова більшість Малецького не стала підтримувати запит щодо зарплат вчителям

 

22 жовтня 2020 11:45

ЧИМ НАШІ ВЧИТЕЛІ ГІРШІ?

Сьогодні під час сесії Кременчуцької міської ради депутат Оксана ПІддубна підняла питання про вчасну виплату зарплат вчителям шкіл естетичного виховання та повернення надбавок за престижність.

Депутатка заявила, що до неї звернулися викладачі музичних шкіл, які повідомили, що їх змушують писати заяви на вимушену відпустку та сидіти вдома за власний рахунок.

«Окремо повідомили, що при їх мізерній зарплатні, яку, до речі, систематично затримують, мер Малецький зменшив їм надбавки за престижність у 4 рази.

Так, до 01 січня 2020 року надбавка за престижність складала 20%, вже з 01.01.2020 року з подачі, цитую «ГОСПОДИНА МЭРА» ця надбавка була зменшена до 10%, а з 01 вересня 2020 року надбавка складає вже лише 5%.

Як з’ясували наші вчителі, в інших містах Полтавської області їх колеги отримують 20% за престижність. Тож, в мене риторичне запитання до мера Малецького ЧИМ НАШІ ВЧИТЕЛІ ГІРШІ? Чому профільному віце-меру  Проценку Ви знаходите 80 тис грн на місяць, а вчителів позбавляєте їх копійок у вигляді надбавок за престижність? Чому віце-меру Усановій Ви знаходите більше 70 тис грн на місяць, а вчителів змушуєте видіти вдома за власний рахунок?

Вважаю, що ми, депутати, маємо виправити ситуацію. Отже, цим запитом прошу знайти кошти на вчасну виплату зарплат до кінця року вчителям шкіл естетичного виховання та забезпечити їх виплати у повному обсязі; припинити знущання у вигляді походів «у відпустку» за їх власні кошти; наприкінці року письмово звітуватися про кількість заяв від вчителів на відпустку за їх власний рахунок (так ми зможемо побачити, чи змушували вчителів писати такі заяви); зобов’язати міського голову повернути вчителям надбавку за престижність у розмірі 20% з 01.11.2020 року»,- заявила депутатка.

Проте фіолетова більшість Віталія Малецького не стала підтримувати запит щодо зарплат вчителям.

Нагадаємо, Малецький допрацювався: працівникам культури Кременчука на виплату зарплати не вистачає до кінця року близько 1 млн грн

у Кременчуці збільшили батьківську плату за навчання в музичних школах і «художці».

Дивіться Онлайн: 47 сесія Кременчуцької міської ради 22 жовтня

 

Олег Булашев

 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися