Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 5 Июня 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Гендиректор КрАЗу Черняк: про те, чому КрАЗи не підходять Малецькому

 

29 сентября 2017 13:10
Гендиректор КрАЗу Черняк: про те, чому КрАЗи не підходять Малецькому

«Я вибачаюсь, не гарно так говорити про мера, але він технічно неграмотна людина».

Гендиректор КрАЗу Роман Черняк днями, спілкуючись з журналістами, відповів на їх запитання, що з державними замовленнями на кременчуцькі автівки для армії чи то МНС, а також для комунального господарства Кременчука.

«Із державними замовленнями дуже сутужно – їх практично немає. Якщо менше сотні автомобілів можна назвати державним замовленням, то це сором і ганьба. Виявляється, наші автомобілі різко стали поганими, коли освоїли в Черкасах аналогічні. Їх закупляють по 300 штук. Хто ближче до «корита», той ближче до держави. Ми перемагаємо у прозорих чесних тендерах. Я знімаю шляпу перед Нефьодовим (нині заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України- ред.) і його компанією, які запровадили систему «Прозорро» – дуже легко і просто стало працювати: практично відкриті торги. Якщо прописаний під когось тендер, як, наприклад, у нас, у Кременчуці, під МАЗ, то одразу видно, тут не треба нікуди ходити.

Коли прозорі, відкриті та чесні тендери, як, наприклад, в Укргазвидобування, там ми – переможці. До речі, вже ми виграли замовлення на 130 вантажівок різних моделей для Укргазвидобування. А наш мер розповідає, що КрАЗ не підходить під їхні умови. Я вибачаюсь, не гарно так говорити про мера, але він технічно неграмотна людина. Сьогодні близько 150 директив Європейської Економічної комісії ООН, які поширюються на автомобілі. Тобто, у всіх автомобілів колеса круглі, руль може бути отаким й таким , скло прозоре, фари – на певній відстані тощо. Те, що він (Малецький – ред.) розказує, що там щось не підходе, неправильно. Це в нього вдома може щось не підходити. А тут уніфіковані механізми, уніфікована техніка. Вона підходе, хоч там буде КрАЗ, МАЗ, Урал, ЗіЛ, китаєць, американець»,- заявив Р.Черняк.

Читайте також: 

Гендиректор КрАЗу Черняк заспокоїв: відрахування до Пенсійного фонду робимо вчасно щомісяця.

Роман Черняк: «Мені, як кременчужанину, прикро за те, що, маючи таке велике промислове місто, футбол нікому не потрібен». 

Повне інтерв’ю Романа Черняка читайте у свіжому номері «Кременчуцької газети», яку роздають в місті або ж на неї можна підписатися.

Ціна одного номера – 1 грн.

 

Олег Булашев

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться