Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Субота, 16 Січня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Головний поліціянт Полтавщини Замахін перед Днем Перемоги нагадує про заборону використання антиукраїнської символіки

 

7 травня 2019 15:30

«Закликаю громадян утриматися від провокацій і неправомірних дій, пов’язаних з використанням забороненої в Україні символіки!» 
 

Головний поліціянт Полтавщини Андрій Замахін перед Днем Перемоги нагадує про заборону  використання антиукраїнської символіки.

Відповідний пост Андрій Замахін розмістив у Фейсбуці.

«Поліція Полтавщини продовжує працювати у посиленому режимі. Ми маємо достатньо сил і засобів, аби масові заходи 8-го та 9-го травня в регіоні пройшли безпечно.

До патрулювання населених пунктів області (з метою запобігання правопорушенням, попередження провокацій та будь-яких конфліктних ситуацій) будуть залучені понад 900 правоохоронців.

Закликаю громадян утриматися від провокацій і неправомірних дій, пов’язаних з використанням забороненої в Україні символіки! 

Ми сподіваємося на Вашу максимальну підтримку під час забезпечення публічної безпеки при проведенні масових заходів. У разі виявлення підозрілих предметів чи осіб, які порушують чинне законодавство чи готуються до неправомірних дій, негайно інформуйте поліцію. 

Застерігаю від використання антиукраїнської символіки чи проголошення антиукраїнських заяв. На будь-які провокації та протиправні дії поліція реагуватиме швидко та відповідно до вимог чинного законодавства!

Заздалегідь вдячні мешканцям та гостям Полтавщини за розуміння і підтримку. Будьте пильними, дотримайтесь правил особистої безпеки та поважайте одне одного. 

Бажаю всім гарного відпочинку! Не забувайте, що у разі необхідності поліція завжди готова надати вам допомогу та захистити від протиправних посягань»,- написав Андрій Замахін.

 

 

Клим Соколов

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

 

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися