Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
П'ятниця, 22 Січня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Чергова скарга на дії працівників Спецкомбінату ритуальних послуг: не виключене заволодіння чужими грошима та негарна труна

 

4 грудня 2020 13:45

«Я можу уявити, скільки родичів та близьких померлих стали жертвами від дій вказаних осіб…»

Чергова скарга на порушення прав споживачів з боку представників комунального підприємства «Спецкомбінат ритуальних послуг» надійшла до місцевої влади на чолі з Віталієм Малецьким від кременчужанки Тамари І. (повні дані є в редакції).

У своїй скарзі жінка пише, що 6 грудня в будинку, де мешкає містянка, померла одинока Марія К., 1936 року народження, за якою Тамара доглядала.

Після того, як труп вивезли представники служби «Легіонер», її працівники надали доглядальниці візитку спецкомбінату ритуальних послуг – для організації захоронення.

Жінка зателефонувала і запитала, скільки коштує організація поховання в мінімальному розмірі. На що їй вказали вартість від 5 до 6 тис грн. Сума витрат жінку влаштувала. Тож пізніше вона зателефонувала агенту з поховання на ім’я Олександр.

 «Як пізніше мені стало відомо, це був Олександр П. Він сказав, що мені необхідно з’явитися на комбінаті, щоб вирішити всі питання організації поховання.

7 листопада я разом з чоловіком своєї доньки о 8.00 прибули на комбінат. Там до нас підійшов чоловік, як пізніше ми дізнали, що це Андрій Ф. Ми сказали йому, що нам потрібен П. Виявилося, той відійшов. У цей час до нас підійшла жіночка-консультант і запитала, на яку суму ми розраховуємо. Відповіли, що на мінімальну. З нею ми все обрали. Майже у цей час до нас підійшов Ф. і запросив до кабінету. Я пояснила, що вже все вибрали, але він запитав: «А катафалк, а автобус, а поминальний обід?» Він заявив, що мені потрібно буде сплатити 8 тис 300 грн за організацію та проведення поховання.

Окрім того, назвав ще суму священику, перевезення автобусом та за кафе.... я сказала, що це дорого. Ф. сказав: «Мінімальні витрати». Я зауважила, що напередодні по телефону мені називали інші, менші орієнтовні суми затрат. Ф. відповів, що цього не може бути. Я почала вимагати прайс- лист на послуги. У цей час зайшов П. та запитав, чи хочу я ховати чи ні... почав тиснути… І врешті-решт вони спільно «дотиснули» мене до віддачі моїх 8 тис 300 грн. Також П. я віддала 898 грн за доставку тіла в морг і підготовку до поховання.

Сама зараз не можу до кінця пояснити, чому сплатила ці кошти, не отримавши жодної квитанції чи касового чеку. Напевно, вважала, що Ф. є директором, адже він досить впевнено вів себе в приміщенні...

Коли вже вдома про це розповіла родині, ті запитали про квитанції та чеки. Однак розумної відповіді дати я не змогла.

Наступного дня, 8 листопада, я та мої доньки цілий день телефонували Ф. та П. Зрештою, на дзвінок відповів П. Ми запитали, чому не відповідає Ф. і на якій підставі він взяв гроші, не надавши квитанцій? Той відповів, що за Ф. не відповідає. Ми знову телефонували Ф., але марно», - зазначає скаржниця.

За її словами, 9 листопада о 8 ранку жінка з донькою приїхала до спецкомбінату.

«Я запитала у продавця-консультанта, чи в суботу каса працювала і виявилося, що працювала. Незабаром прийшов П. Він заявив, що не причетний до дій Ф.

Далі П заявив, що відмовляється бути агентом з поховання нашої сусідки. Я попрохала віддати чеки за кошти, які вже сплатила. Через деякий час він приніс ці документи.

Ми побачили, що в документах відсутні мої підписи та дані. Самі суми також здивували, адже вони були меншими за ті, що я сплачувала. І чеки - датовані 9 листопада а не 7, коли я віддала кошти.

Тоді мені стало зрозуміло, чому П. виніс мені 500 грн разом з документами та кинув їх мені прямо в обличчя...»  - зазначає жінка.

Кременчужанка каже, що поїхала до прокуратури, щоб отримати дозвіл на поховання і на обурення поведінкою представників Спецкомбінату ритуальних послуг їй запропонували написати скаргу. Але жінка цього не зробила, бо поспішала далі організовувати похорони.

«П. при цьому поводився чемніше. Він запитав про те, якого священика ми хотіли б запросити на поховання. Ми замовили автобус та кафе. На цьому наші неприємності не скінчилися. Священик виявився з іншого храму, труна, в якій лежало тіло, була досить негарною на вигляд.

П. з цього приводу вибачився....» - розповідає далі жінка.

Додає, що після таких поховань у неї був тяжкий психологічний стан і вона навіть вживала ліки.

У заяві до влади скаржниця зазначила, що Ф., скоріш за все, хотів заволодіти її коштами, а П. працював з ним у «команді».

«Я можу уявити, скільки родичів та близьких померлих стали жертвами від дій вказаних осіб…» - зазначає скаржниця та просить притягнути їх до відповідальності аж до звільнення із займаних посад.

Нагадаємо, комунальне підприємство «Спецкомбінат ритуальних послуг», яке останнім часом очолює Віталій Стефаненко, стає притчею во язицех. То на підприємстві працівники розповідають про побори, то з кременчужан можуть «здерти» за похорон зайві кошти, а потім скажуть, що винен в цьому комп'ютер, то за поховання померлих від коронавірусу беруть різну плату, то дешевші труни на СКРП були заховані, а дорогі - стояли в залі замовлень і це «щось» можна продовжувати і продовжувати. 

Але те, що трапилося напередодні, ні в які рамки не вміщається. Інакше, як блюзнірством, того, що відбулося назвати не можна!

Працівники «Спецкомбінату ритуальних послуг» видали з моргу ховати родині померлого зовсім інший труп!

Чергове блюзнірство: маму заступника голови Полтавської облради Євгена Холода поховали на місці померлої 14 років тому кременчужанки.

 

 

 

Клим Соколов

 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

 

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися