
Допомога від міста.
Днями мер Кременчука Віталій Малецький підписав розпорядження «Про надання матеріальної допомоги за рахунок місцевого бюджету».
Зокрема, надають одноразову матеріальну допомогу учасникам, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення; особам з інвалідністю внаслідок війни з числа учасників, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення; членам сімей загиблих (померлих) учасників, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення.
Серед кременчужан, які отримали допомогу матір загиблого АТОвця, дружини загиблих,донька, учасники бойових дій, особи з інвалідністю.
Суми від 4 тис грн до 17 тис грн.
Всього для надання матеріальної допомоги виділяють 91 тис грн за рахунок місцевого бюджету.
Нагадаємо, У мерії Кременчука згадали, що місяцями затримується виплата матеріальної допомоги
Дочекались: понад 250 кременчужанам видадуть матеріальну допомогу
Нагадаємо, Матеріальну допомогу від міста отримують кременчужани, які подали заяви ще в минулому році
Також нагадаємо, У мерії Кременчука згадали, що місяцями затримується виплата матеріальної допомоги
Читайте, нещодавно учасникам бойових дій виділили матеріальну допомогу від міста.
Світлана Павленко




























































